Wyjazd studyjny: „Ogrodoterapia – innowacyjne wykorzystanie roślin ozdobnych”

maj 19, 2017 | Aktualności

Zapraszamy rolników, mieszkańców obszarów wiejskich oraz doradców PODR w Szepietowie z sekcji WGDiA zainteresowanych połączeniem agroturystyki z ogrodoterapią (hortiterapią) do zgłaszania się na szkolenie związane z tą tematyką. W dniach 5-6 czerwca 2017 roku Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie we współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie organizuje wyjazd studyjny do Olsztyna i okolic, mający na celu przybliżenie uczestnikom terapeutycznych właściwości roślin i ogrodów.

Wyjazd z Białegostoku (Białystok – Zambrów – Łomża – Kolno – Olsztyn). Dojazd do Białegostoku we własnym zakresie, pozostałe koszty finansowane są z funduszy SIR.

Hortiterapia łączy w sobie estetyczne zagospodarowanie terenów zielonych oraz innowacyjną terapię, która może stać się dodatkową, nową usługą świadczoną w gospodarstwach agroturystycznych, a zatem nową atrakcją i dodatkowym źródłem dochodu.

Po kliknięciu w link znajdą Państwo wstępny program wyjazdu i formularz zgłoszeniowy.

Warunkiem przystąpienia do rekrutacji jest przesłanie poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego drogą elektroniczną na adres itarg@odr-szepietowo.pl lub osobiście do Izabeli Targ (PZDR w Łomży, ul. Nowa 2) do 25 maja 2017 roku do godz. 15.00. O zakwalifikowaniu się do wzięcia udziału w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Specjalista ds estetyki wsi i dziedzictwa kulturowego

Izabela Targ

SIRLOGO

 

 

 

Odsłony : 331
Skip to content