I EDYCJA INICJATYWY 4EKOJARMARK W BIAŁYMSTOKU

sie 4, 2016 | Wydarzenia, Zaproszenia, Inicjatywy

Instytut Kronenberga zaprasza na I edycję inicjatywy 4EkoJarmark. To innowacyjne przedsięwzięcie zostanie zorganizowane w dniach 11-13 sierpnia 2016 r . w Białymstoku na terenach wystawowych TOR SA. przy ul. Choroszczańskiej 24.

Głównym celem 4EkoJarmark jest propagowanie idei zrównoważonego rozwoju poprzez promocję lokalnych produktów ekologicznych, w tym kulinarnych, tradycji rękodzielniczych, a także wsparcie lokalnych inicjatyw oraz działań edukacyjnych.

Jarmark będzie miejscem, gdzie odwiedzający będą mieli możliwość nie tylko bliżej poznać lokalne wyroby, ale i je zakupić bezpośrednio u najlepszych regionalnych producentów. Dodatkowo organizator planuje ekspozycję prac twórców ludowych, a także chce umożliwić odwiedzającym udział w pokazach, degustacjach  wyrobów tradycyjnych (np. pieczenie sękacza, lepienie pierogów, wyrób chleba).

Warto zaznaczyć, iż 4EkoJarmark ma być docelowo wydarzeniem cyklicznym, trzydniowym, odbywającym się co dwa tygodnie od czwartku do soboty w godzinach 9:00- 19:00.

Impreza współfinansowana jest przez przedsiębiorstwo TOR SA.  oraz przez wystawców, którzy za cenę 150 zł otrzymają do dyspozycji 1mb powierzchni pod stoisko, a także zabezpiecznie techniczne w media oraz ochronę na czas jarmarku.

Więcej informacji dotyczących jarmarku pod nr tel. 512 698 483, e-mail: 4ekojarmark@gmail.com

            Agnieszka Kościuczuk

PZDR Hajnówka

 

Skip to content