Międzynarodowe Siemiatyckie Targi Pogranicza

lip 5, 2016 | Wydarzenia, Zaproszenia, Inicjatywy

Już po raz 11. w Siemiatyczach odbędą się Międzynarodowe Targi Pogranicza. Tereny rekreacyjne przy zalewie staną się 24 lipca w godz. 10.00-19.00 miejscem prezentacji wielu dziedzin przedsiębiorczości z obu stron wschodniej granicy.

Targi mają charakter wielobranżowy, oferty prezentują małe i średnie przedsiębiorstwa, usługodawcy, rękodzielnicy, a także instytucje wsparcia biznesu. Celem jest ożywienie gospodarcze regionu, integracja gospodarcza, nawiązanie współpracy z firmami zza wschodniej granicy głównie z regionu brzeskiego i grodzieńskiego.

Corocznie impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, umożliwia wystawcom prezentację swoich produktów, wyrobów bądź usług. Uczestnictwo to doskonała okazja do promocji.

Główny organizator Siemiatyckie Konsorcium Inicjatyw Gospodarczych zaprasza zainteresowanych do wystawiennictwa. Przewiduje konkursy, oceny stoisk z nagrodami.

PODR w Szepietowie wzorem poprzednich edycji i podczas tegorocznych targów również zamierza aktywnie promować swoją działalność upowszechnieniowo-doradczą i szkoleniową na przygotowanym stoisku.

Regulamin i zgłoszenia do udziału w targach i konkursach można znaleźć na stronie www.skig.pl, w zakładce targi.

Zgłoszenia przesyłać na adres: Siemiatyckie Konsorcium Inicjatyw Gospodarczych ul. Plac Jana Pawła II 14 17-300 Siemiatycze, e-mail: skig@vp.pl do dnia 20 lipca 2016 r.

Wiesława Żero

Skip to content