Forum Rolnicze w Janowie

cze 3, 2015 | Wydarzenia, Zaproszenia, Inicjatywy

Zapraszamy na VII Forum Rolnicze, które odbędzie się 7 czerwca 2015 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie. Przedsięwzięcie ma na celu przeniesienie dobrych praktyk i projektów innowacyjnych oraz organizację wymiany doświadczeń. Początek o godz. 10.15. W programie konferencje nt.: Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) na lata 2014-2020 – Młody rolnik, oraz sprzedaż przetworzonych produktów rolnych przez rolników. Na spotkanie zapraszamy uczniów szkół rolniczych, liderów podlaskiego rolnictwa, przedstawicieli instytucji obsługująyche rolnictwo, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej i organizacji rolniczych.

W trakcie trwania forum przewidziane są: wystawa nowoczesnych maszyn rolniczych, wydawnictw PODR Szepietowo, występy zespołów artystycznych, konkursy, degustacja produktów i potraw regionalnych, park rozrywkowo-edukacyjny dla dzieci.

Organizatorzy Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego wspólnie z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie.

Roman Wojewódzki

Skip to content