Wyjazd studyjny dla producentów bydła opasowego

maj 30, 2016

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie organizuje  w dniach 30. czerwca – 3 lipca 2016 roku wyjazd studyjny na temat „Standaryzacja jakości produkcji wołowiny i innowacyjne formy sprzedaży mięsa wołowego najwyższej jakości na przykładzie doświadczeń Francji, Belgii i Luksemburga”.

Uczestnikami wyjazdu mogą być rolnicy, producenci i hodowcy bydła opasowego zainteresowani  stworzeniem potencjalnej grupy operacyjnej w województwie podlaskim. Operacja posłuży upowszechnianiu innowacyjnych rozwiązań i dobrych praktyk poprzez umożliwienie ostatecznym odbiorcom praktycznego zapoznania się z rozwiązaniami, które zostały już przetestowane i są możliwe do stosowania w sektorach produkcji rolnej w Polsce.

Szczegółowe zadania planowane podczas realizacji wyjazdu studyjnego:

Organizacja 4 dniowego wyjazdu studyjnego do Francji, Belgii i Luksemburga dla 10 uczestników, potencjalnych członków grupy operacyjnej, partnerów KSOW umożliwi uczestnikom lepszą wymianę wiedzy i zapoznanie się z modelowymi rozwiązaniami innowacyjnymi, które docelowo mogą być wdrażane w naszym kraju.
Uczestnicy wyjazdu będą mieli możliwość wzięcia udziału w dwóch aukcjach bydła,  odwiedzą sieć sklepów „Cactus”, odwiedzą gospodarstwa specjalizujące się hodowli wołowiny najwyższej jakości (różne rasy) w Belgi, Luksemburgu i Francji.
Uczestnicy otrzymają:
•    wyżywienie podczas całego wyjazdu (3 posiłki dziennie w tym 2-daniowy obiad),
•    transport autokarem (przejazd do lotniska,  przejazd powrotny),
•    przelot samolotem w obie strony WarszawaBruksela
•    transport autokarem za granicą (odbiór z lotniska, przejazdy lokalne do punktów docelowych, przewóz na miejscu, przejazd powrotny na lotnisko),
•    zakwaterowanie  w hotelach,
•    ubezpieczenie uczestników wyjazdu w Polsce i za granicą
•    tłumaczy, nadzór merytoryczny  i organizacyjny

Zainteresowani powinni zapoznać się z regulaminem naboru i wypełnić formularz zgłoszeniowy.  Warunkiem ubiegania się o udział w  wyjeździe studyjnym jest pobranie zamieszczonego poniżej formularza zgłoszeniowego  i przesłanie lub dostarczenie w wersji papierowej do Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie  w terminie 30.05.2016 – 03.06. 2016 do godz. 10.00 na adres:
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie,
18 – 210 Szepietowo
z dopiskiem „Wyjazd do Francji, Belgi i Luksemburga”
Ostateczny skład uczestników wyjazdu ustali na podstawie przesłanych zgłoszeń i regulaminu naboru Komisja rekrutacyjna.
Bliższe  informacje uzyskać można w PODR Szepietowo, sekcja ds. przedsiębiorczości
tel. 86 275 89 28 kontakt: Bożena Pruszyńska, mail: bpruszynska@odr-szepietowo.pl

W załączeniu:
Regulamin naboru

Formularz zgłoszeniowy

Skip to content