Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Suwałkach

Dane teleadresowe

ul. Sportowa 20, 16-400 Suwałki
tel./fax 87 566 47 45
e-mail: suwodr@zetobi.com.pl; suwalki@odr-szepietowo.pl

 

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Suwałkach

Specjalność

Nazwisko i Imię

Telefon

e-mail

Organizacja doradztwa – Kierownik PZDR

Anielak Wiesław

875664745

723974141

wanielak@odr-szepietowo.pl

Przedsiębiorczość, programy i projekty
Gajewska Justyna

875664745

jgajewska@odr-szepietowo.pl

Przedsiębiorczość, programy i projekty

Domżalska Katarzyna

875664745

502477953

 kdomzalska@odr-szepietowo.pl

Ekologia i ochrona środowska

Winskiewicz Jarosław

875664745

502477949

jwinskiewicz@odr-szepietowo.pl

Produkcja roślinna

Stankiewicz Agnieszka

875664745

astankiewicz@odr-szepietowo.pl

Produkcja zwierzęca

Morzuch Joanna

875664745

jmorzuch@odr-szepietowo.pl

Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym

Raczyła Katarzyna

875664745

kraczyla@odr-szepietowo.pl

Szkolenia

Rusiecka Agnieszka

875664745

arusiecka@odr-szepietowo.pl

Szkolenia

Kurczyńska Agnieszka

875664745

akurczynska@odr-szepietowo.pl

Skip to content