Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Sokółce

Dane teleadresowe

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8, 16-100 Sokółka
tel./fax  85 711 21 96
e-mail: sokodr@zetobi.com.pl; sokolka@odr-szepietowo.pl

 

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Sokółce

 

Specjalność
Nazwisko i imię
Telefon
e-mail
Gospodarstwo wiejskie i agroturystyka – Kierownik PZDR
Hojnik-Horczak Katarzyna

857112196

506662385

khojnik@odr-szepietowo.pl
Przedsiębiorczość, programy i projekty
Dereszkiewicz Karolina

857112196

502477972

kdereszkiewicz@odr-szepietowo.pl
Przedsiębiorczość, programy i projekty
Szczygielska Agnieszka

857112196

502477975

aszczygielska@odr-szepietowo.pl
Ekologia i ochrona środowiska
Głowicki Mirosław

857112196

506666379

mglowicki@odr-szepietowo.pl
Ekologia i ochrona środowiska
Cilulko Marta

857112196

506666425

mcilulko@odr-szepietowo.pl
Produkcja roślinna
Kułakowski Dawid

857112196

506662319

dkulakowski@odr-szepietowo.pl
Produkcja zwierzęca
Bakun Agnieszka

857112196

506662493

abakun@odr-szepietowo.pl
Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym
Matys Paweł

857112196

502477974

pmatys@odr-szepietowo.pl
Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym
Pietraszewska Marta
857112196
mpietraszewska@odr-szepietowo.pl
Szkolenia
Gęślicka Anna

857112196

502477973

ageslicka@odr-szepietowo.pl
Skip to content