Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Kolnie

Dane teleadresowe

ul. Senatorska 22, 18-500 Kolno
tel./fax 86 278 27 78
e-mail: kolodr@zetobi.com.pl; kolno@odr-szepietowo.pl;

Zobacz w Zumi »

 

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Kolnie

 

Specjalność

Nazwisko i imię doradcy

Telefon

e-mail

Przedsiębiorczość, programy i projekty – p.o Kierownika PZDR

 Orłowska Elżbieta

86 278 14 02

697 442 567

eorlowska@odr-szepietowo.pl

Przedsiębiorczość, programy i projekty

Kajko Alina

86 278 14 04

502 358 886

akajko@odr-szepietowo.pl

Produkcja roślinna

Okurowski Łukasz

862782778

502477916

lokurowski@odr-szepietowo.pl

Produkcja zwierzęca

Olender Łukasz

86 278 14 04

506 662 278

lolender@odr-szepietowo.pl

Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym

Dobrzycka Barbara

86 278 14 03

502 477 914

bdobrzycka@odr-szepietowo.pl

Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym
Bazylewicz Joanna

86 278 27 78

697 550 170

jbazylewicz@odr-szepietowo.pl

Szkolenia

Piwowarska Mariola

86 278 14 01

502 477 915

mpiwowarska@odr-szepietowo.pl

Skip to content