Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Grajewie

Dane teleadresowe

ul. Elewatorska 10, 19-200 Grajewo
tel./fax 86 272 39 61
e-mail: grajodr@zetobi.com.pl; grajewo@odr-szepietowo.pl

  Zobacz w Zumi »

 

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Grajewie

Specjalność

Nazwisko i imię doradcy

Telefon

e-mail

Organizacja doradztwa, produkcja zwierzęca – p.o. kierownika PZDR

Nieszała Leszek

862723961

510924867

lnieszala@odr-szepietowo.pl

Przedsiębiorczość, programy i projekty

Ciecierski Jan

862723961

jciecierski@odr-szepietowo.pl

Ekologia i ochrona środowiska

Dobrzyń Grażyna

862723961

506661256

gdobrzyn@odr-szepietowo.pl

Ekologia i ochrona środowiska

Samełko Stanisław

862723961

502477911

ssamelko@odr-szepietowo.pl

Produkcja roślinna

Kilewski Arkadiusz

862723961

506661978

akilewski@odr-szepietowo.pl

Produkcja zwierzęca
Sulewski Karol
 
ksulewski@odr-szepietowo.pl

Gospodarstwo wiejskie i agroturystyka

Sztachelska Anna

862723961

506664188

asztachelska@odr-szepietowo.pl

Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym

Kuczyńska Anna

862723961

502477913

akuczynska@odr-szepietowo.pl

Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym

Sendrowska Mariola

862723961

502477910

msendrowska@odr-szepietowo.pl

Ekonomika i zarządzanie gospodarstwem rolnym
Kuczyński Jacek

862723961

502477950

jkuczynski@odr-szepietowo.pl

Szkolenia

Wiewiórowska Aneta

862723961

506663960

awiewiorowska@odr-szepietowo.pl

 

Skip to content