Nagroda dla „Wiadomości Rolniczych”

cze 17, 2024 | Aktualności

„Wiadomości Rolnicze” zajęły trzecie miejsce w konkursie na „Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego 2024. Nagrody zostały wręczone na Krajowych Dni Pola w Boguchwale.

„Wiadomości Rolnicze” po raz kolejny znalazły się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu na najlepsze czasopismo periodyczne wydawane przez ośrodki doradztwa rolniczego organizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu. Była to już 32. edycja konkursu. Uczestniczyły w nim wszystkie ośrodki doradztwa rolniczego w kraju. Od początku istnienia konkursu poddajemy nasze pismo ocenie profesjonalnego jury i zajmujemy czołowe lokaty. Jednym z kryteriów oceny było zaangażowanie czasopism w promocję, wykorzystanie i promowanie narzędzi pomocowych PROW 2014-2020 oraz Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej 2023-2027.

Nagrody za „Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego 2024” wręczył Czesław Siekierski Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Minister podkreślił, że wydawnictwa ośrodków doradztwa rolniczego pełnią bardzo ważną rolę w informowaniu rolników i że obok nowoczesnych form przekazu nadal są podstawowym narzędziem przekazywania wiedzy.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć

„Wiadomości Rolnicze” od wielu lat są w czołówce najlepszych czasopism wydawanych przez ośrodki doradztwa rolniczego. Od początku istnienia konkursu poddajemy nasze pismo ocenie profesjonalnego jury. W 32-letniej historii konkursu mamy się czym pochwalić: 5-krotnie byliśmy najlepsi, 10-krotnie zdobyliśmy drugą pozycję, 6‑krotnie zasłużyliśmy na trzecią lokatę, 6-krotnie komisja przyznała nam wyróżnienie. W sumie zostaliśmy docenieni 27 razy.

Wysokie lokaty, które zajmujemy to nagroda przyznana wszystkim, którzy tworzą nasze pismo: wydawcy, zespołowi redakcyjnemu, autorom tekstów oraz bohaterom naszych artykułów i Wam drodzy Czytelnicy. Przez te wszystkie lata jesteście z nami. Dajecie tego dowód prenumerując nasze pismo, pisząc do redakcji i dzieląc się swoimi opiniami i uwagami. Dostajemy od Was słowa uznania i podziękowania za naszą pracę – za wszystkie życzenia serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że nadal będziecie z nami.

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

 

Odsłony : 91
Skip to content