Konkurs „Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne”

maj 9, 2024 | Aktualności

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi we współpracy z: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu oraz Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego – zapraszają rolników ekologicznych do udziału w: XVII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA NAJLEPSZE GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE W 2024 ROKU.

Celem konkursu jest szerzenie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa ekologicznego,  wdrażanie najlepszych rozwiązań w gospodarstwach rolnych oraz rozpowszechnianie wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego.

Konkurs skierowany jest tylko do rolników zawodowych, tzn. rolników czerpiących dochód z produkcji rolnej, którzy zakończyli okres przestawiania gospodarstwa i posiadają aktualny certyfikat na wyprodukowane ekologiczne surowce z przeznaczeniem do sprzedaży lub do przetwórstwa we własnym gospodarstwie.

Zgłoszenia należy składać  w siedzibie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie lub wysłać na adres e-mail: gwlostowska@odr-szepietowo.pl do dnia 04 czerwca 2024 roku.

W celu uzyskania informacji na temat konkursu  zapraszamy do kontaktu z Działem Rolnictwa Ekologicznego i Ochrony Środowiska PODR w Szepietowie pod numerem telefonu 86 2758919.

Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowy można pobrać pod linkiem:

https://www.cdr.gov.pl/produkcja-rolna/rolnictwo-ekologiczne/rolnictwo-ekologiczne-aktualnosci/4121-konkurs-na-najlepsze-gospodarstwo-ekologiczne

 

 

Odsłony : 36
Skip to content