Tadeusz Kruszewski nowym Dyrektorem Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

lut 26, 2024 | Aktualności

Z dniem 26 lutego Tadeusz Kruszewski, decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesława Siekierskiego, został powołany na stanowisko Dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Nominację nowemu dyrektorowi wręczył sekretarz stanu  Stefan Krajewski Wiceminister Rolnictwa.

–  Serdecznie gratuluję, życzę powodzenia, niech pana praca dobrze służy podlaskim rolnikom, Podlaskiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, a jednocześnie niech to będzie Pana osobista satysfakcja – powiedział Wiceminister Rolnictwa wręczając akt nominacji nowemu dyrektorowi.

Tadeusz Kruszewski jest doświadczonym doradcą rolniczym. Jest absolwentem Akademii Podlaskiej w Siedlcach, Wydział Rolniczy. Od lat pracuje w PODR Szepietowo. Doskonale zna pracę doradców i sytuację podlaskiego rolnictwa.

–  Bardzo dziękuję za wyróżnienie i zaufanie jakim obdarzył mnie Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski i całe Ministerstwo Rolnictwa. Myślę że będę mógł  się przysłużyć rozwojowi Ośrodka. Pracuję w tej firmie ponad 23 lata. Przeszedłem każdy szczebel kariery zawodowej. Zaczynałem jako specjalista terenowy, specjalista w centrali, główny specjalista, koordynator sekcji produkcji zwierzęcej, kierownik Działu Technologii Produkcji Rolniczej i Doświadczalnictwa. Pełniłem różne funkcje społeczne, m.in. społecznego inspektora pracy. W tej firmie rozwijałem się i podnosiłem swoje kwalifikacje i umiejętności m.in. dzięki Wam, bo praca w takim zespole, to bardzo duże wyróżnienie. Mam nadzieję, że nasza współpraca na rzecz rozwoju podlaskiego rolnictwa, będzie nadal układała się bardzo dobrze – zwrócił się do współpracowników nowy Dyrektor PODR w Szepietowie.

Gratulujemy nowemu dyrektorowi i życzymy sukcesów.

 

Odsłony : 1232
Skip to content