Przeczytaj lutowe „Wiadomości Rolnicze”

lut 8, 2024 | Aktualności, Aktualny numer, Archiwum, Archiwum aktualności, Polecane, Wiadomości Rolnicze 2024

W najnowszym wydaniu „Wiadomości Rolniczych”  znajdziecie wiele przydatnych informacji, w tym m.in. dotyczących naborów wniosków w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 roku. Przypominamy o ubezpieczeniu upraw i zwierząt gospodarskich z dopłatą budżetu państwa. Przeczytajcie również o płatnościach w ramach ekoschematu do integrowanej produkcji roślin. Producenci żywności też mogą otrzymać wsparcie działania promocyjne, informacyjne i marketingowe. Warto też już teraz pomyśleć o przygotowaniu opryskiwacza do pracy. O tym wszystkim przeczytacie w tym wydaniu naszego pisma.

Ale póki co, mamy karnawał – w tym roku wyjątkowo krótki. Spróbujmy wykorzystać ten czas na odpoczynek, zabawę i spotkania z najbliższymi. My polecamy karnawałowe przepisy, z których przygotujecie wyśmienite potrawy i wypieki, którymi zaskoczycie swoich gości. Koło Gospodyń Wiejskich „Kozarzanki” poleca prosty, ale wykwintny przepis na karnawałowe ciasteczka o intrygującej nazwie „tu i tam”. Wypróbujcie również inne przepisy, które polecają nasze Czytelniczki.

Zachęcamy do kontaktu z redakcją. Podzielcie się swoimi pomysłami. Propozycje przesyłajcie na adres redakcji: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl. Czekamy na Wasze listy.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

Odsłony : 379
Skip to content