Przeczytaj grudniowe „Wiadomości Rolnicze”

gru 5, 2023 | Aktualności, Aktualny numer, Archiwum, Wiadomości Rolnicze 2023

Wydaje się, że nie dawno rozpoczynaliśmy nowy rok, a mamy już grudzień. To czas podsumowań. Jaki był ten rok? Co przyniósł rolnikom i mieszkańcom obszarów wiejskich? Jak zmieniło się nasze rolnictwo – o tym przeczytacie w grudniowym wydaniu „Wiadomości Rolniczych.

Koniec roku to również czas na zmiany, na podjęcie nowych wyzwań i zobowiązań, które będziemy realizować już w nowym roku. Może warto przeczytać jak inni zmieniają swoje życie, podejmując się nowych działań, np. tak jak Jarosław Stasiełuk, który zdecydował się na ekologiczną uprawę dyni. Produkcją dyni zajął się w ramach demonstracji prowadzonych przez doradców z PODR Szepietowo.

Zachęcam do przeczytania innych artykułów, które przygotowaliśmy z myślą o Was, np. o nielegalnych pestycydach, które są zagrożeniem dla środowiska i naszego zdrowia i życia, o projekcie dotyczącym nowoczesnych technologii chowu i hodowli bydła ras mięsnych, o zaletach e-usługi „Wirtualne gospodarstwo”, która jest dostępna na platformie doradczej eDWIN. To tylko niektóre tematy, które polecamy Waszej uwadze.

Drodzy czytelnicy – dziękujemy Wam, że byliście z nami przez cały rok. Mamy nadzieję, że zadbaliście o prenumeratę na 2024 rok, bo tylko prenumerata zapewnia regularne otrzymywanie pisma.

Przed nami najpiękniejsze Święta – Boże Narodzenie. W Wigilię wszyscy zasiądziemy do wspólnego stołu, ciesząc się swoją obecnością i dzieląc się opłatkiem. W tym szczególnym czasie życzymy wszystkim Czytelnikom „Wiadomości Rolniczych” spokoju ducha, miłości, zdrowia, pomyślności w życiu i oczywiście spełnienia wszystkich marzeń.

Z najlepszymi życzeniami

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

Odsłony : 315
Skip to content