„Wiadomości Rolnicze” na pierwszym miejscu w rankingu AgroKlasa 2023

gru 1, 2023 | Aktualności, Polecane

„Wiadomości Rolnicze”, wydawane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, zajęły pierwsze miejsce w konkursie „AgroKlasa ODR 2023”. Organizatorem konkursu jest redakcja AGRO – Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych. Nagrody zostały wręczone 29 listopada  podczas Gali Agrobiznesu w Warszawie.

Ranking „AgroKlasa ODR 2023” popularyzuje najciekawsze artykuły publikowane przez periodyki wydawane przez wszystkie szesnaście Ośrodków Doradztwa Rolniczego w kraju i wypowiedzi, które ukazywały się w ubiegłym roku w ramach AgroSzachownicy ODR oraz systematycznego wyróżniania najciekawszych okładek.

Na łamach czasopisma „AGRO”, przedstawiane były – z myślą o ogólnopolskim odbiorcy – najciekawsze artykuły i wypowiedzi, które ukazywały się w 2023 roku na łamach czasopism wydawanych przez wszystkie ODR-y w kraju. Za przedruk redakcja „AGRO” przyznawała punkty. Można było je zdobyć również za przytoczoną wypowiedź w „AgroSzachownicy ODR” i za wyróżniającą się okładkę. Suma punktów złożyła się na końcową lokatę. To wszystko ma służyć przybliżeniu treści prezentowanych przez miesięczniki wydawane przez ODR-y w poszczególnych województwach czytelnikowi ogólnopolskiego.

Wysokie lokaty, to wynik pracy zespołu redakcyjnego i autorów artykułów. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Zawsze blisko rolników

„Wiadomości Rolnicze” istnieją na podlaskim rynku prasowym od 1990 roku. W naszym piśmie poruszamy najważniejsze tematy dotyczące podlaskiego rolnictwa. Każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie: aktualności rolnicze, najnowsze rolnicze osiągnięcia naukowe, informacje na temat uprawy i hodowli, ekologii, przedsiębiorczości, innowacyjności, agroturystyki oraz dobrych praktyk rolniczych. To jednocześnie zbiór informacji rynkowych. Informujemy o unijnych i krajowych programach pomocowych, dostępnych dla mieszkańców obszarów wiejskich. Dużym zainteresowaniem, cieszy się dział, w którym publikujemy sprawdzone przepisy kulinarne. Nasze łamy są otwarte dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swoimi zainteresowaniami i pasjami. Chętnie prezentujemy ludzi przedsiębiorczych, tych którzy ze swoich hobbystycznych zainteresowań uczynili sposób na życie, jak również tych, którzy chcą podzielić się swoim osiągnięciami. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję.

To z myślą o naszych Czytelnikach tworzymy pismo, które doceniane jest w konkursach krajowych. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność. Zachęcamy do prenumeraty i do kontaktu z redakcją: tel. 86 275 89 06, 510 924 799; e-meil: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

Odsłony : 943
Skip to content