Działanie „Współpraca” w praktyce – zapraszamy na konferencję

lis 30, 2023 | Aktualności, Polecane

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza do udziału w konferencji pt.: Szczyt Podlaskich Grup Operacyjnych, który odbędzie się  13 grudnia 2023 r. w  Hotelu Podlasie 42 Pułku Piechoty 6, 15-181 Białystok.

Głównym celem konferencji jest prezentacja grup operacyjnych powstałych w ramach naborów działania Współpraca, pochodzących z województwa podlaskiego jak również wybranych przykładów GO z innych województw. Przedstawione grupy operacyjne realizujące projekty rozwojowo-badawcze będą dobrymi przykładami, w jaki sposób można efektywnie wykorzystać środki dostępne w ramach działania do przeprowadzenia badań nad innowacyjnymi rozwiązaniami. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję, na podstawie zaprezentowanych przykładów dowiedzieć się jakie konkretnie działania można podjąć realizując projekt „Współpracy” i w jaki sposób przebiega rozliczanie projektów. Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy członkami działających grup, oraz osobami zainteresowanymi założeniem grup operacyjnych i wnioskowaniem o wsparcie w nadchodzących naborach.

Konferencja jest odpowiedzią na bardzo duże zainteresowanie rolników tematem organizacji grup EPI oraz możliwymi korzyściami jakie mogą osiągnąć w ramach współpracy. Szczyt Podlaskich Grup Operacyjnych będzie okazją do podsumowania dotychczasowych kampanii wnioskowych, ale również zaprezentowania zasad jakie będą obowiązywać podczas nadchodzących naborów. Spotkanie w ramach konferencji będzie doskonałą okazją do nawiązania kontaktów pomiędzy osobami zainteresowanymi tworzeniem grup operacyjnych, co w przyszłości może zaowocować powstaniem kolejnych grup EPI.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, członków i potencjalnych członków GO oraz osoby zainteresowane działaniem Współpraca.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem powinni wypełnić i podpisać kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej) i przesłać:

mailem (skanem na adres kkuteszko@odr-szepietowo.pl)

tradycyjnie pocztą na adres: Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18 – 210 Szepietowo

lub dostarczyć osobiście do Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, pok. nr 1

w terminie do dnia 11-12-2023 r. do godz. 15.30 (decyduje data wpływu).

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność poprawnie wypełnionych zgłoszeń.

do pobrania:

karta zgłoszenia

program

Krzysztof Kuteszko

Odsłony : 275
Skip to content