V edycja losowania hulajnóg dla dzieci, które wykonają kurs e-learningowy pt. ,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

paź 16, 2023 | Aktualności

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku po raz piąty zaprasza dzieci rolników do udziału w konkursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Konkurs skierowany jest do dzieci urodzonych w latach 2009-2017, których co najmniej jeden rodzic/opiekun prawny jest ubezpieczony w KRUS.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

  1. zrealizować kurs dostępny na stronie prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać test końcowy,
  2. pobrać certyfikat ukończenia kursu (dane dziecka wpisuje się do systemu komputerowego przed rozpoczęciem kursu) oraz formularz zgłoszeniowy,
  3. przesłać do 6 listopada 2023 r. certyfikat oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną na adres:

 

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego,

al. Niepodległości 190,

00-608 Warszawa

 

lub pocztą elektroniczną na adres e-mailhulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem: „Kurs
e-learningowy dla dzieci”.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Kasy: www.gov.pl/krus,
w zakładce: konkursy i patronaty.

Szkolenie w nowoczesnej formie przybliża najmłodszym mieszkańcom wsi zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród uczestników, którzy ukończą szkolenie i prześlą swoje zgłoszenie zostanie rozlosowanych 50 hulajnóg.

 

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w konkursie.

Odsłony : 391
Skip to content