WARSZTATY „Odnawialne źródła energii w rolnictwie – fakty i mity”

paź 11, 2023 | Aktualności, Ogłoszenia PODR, Polecane

Uniwersytet w Białymstoku wraz z Partnerami i Podlaskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Szepietowie w ramach projektu „Zielona energia w rolnictwie Polski Wschodniej – uwarunkowania rozwoju” finansowanego ze  środków KSOW w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2022–2023 (Umowa nr KSOW/6/2022/072 z dnia 14 lipca 2022 r.), w dniu 18 października 2023 r. organizuje dla rolników województwa podlaskiego warsztaty nt. „Odnawialne źródła energii w rolnictwie – fakty i mity”. Warsztaty odbędą się w siedzibie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64 w godz. 9.00-16.00.

Celem warsztatów jest zapoznanie rolników ze znaczeniem odnawialnych źródeł energii w rolnictwie, możliwościami ich dofinansowania ze środków publicznych, korzyściami i kosztami związanymi z ich instalacją w gospodarstwach rolnych, specyfiką funkcjonowania spółdzielni energetycznych oraz dobrymi praktykami w poszanowaniu energii.

Rekrutację uczestników prowadzi Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaproszenie do udziału w warsztatach ; tel. 86 275 89 19 ; e-mail: mcylwik@odr-szepietowo.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty prowadzone będą przez pracowników Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Politechniki Rzeszowskiej.

do pobrania:

PROGRAM WARSZTATÓW

 

Odsłony : 206
Skip to content