Zaproszenie do udziału w przedsięwzięciu Strefa Kontaktów

wrz 13, 2023 | Aktualności, Jesień w sadzie i ogrodzie

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie organizuje Jesienne Targi Ogrodnicze, które tym razem odbędą się 7-8 października br. Jest to wydarzenie o dużym wymiarze regionalnym. Corocznie gromadzi na terenach wystawowych miłośników ogrodów, rękodzieła oraz wytwórców podlaskich produktów regionalnych.

W bieżącym roku zamierzamy uatrakcyjnić program dwudniowego święta ogrodników o aspekt kulinarny podkreślający klimat podlaskiej wsi. Głównym celem przedsięwzięcia pt. Strefa Kontaktów, które odbędzie się 8 października 2023 r. (niedziela) jest skojarzenie firm zajmujących się branżą gastronomiczno-hotelarską z producentami rolnymi oferującymi swoje produkty prosto z pola oraz lokalnymi przetwórcami.

W ramach Strefy Kontaktów pragniemy dodatkowo zorganizować konkurs kulinarny oparty na surowcach z podlaskiego pola. Konkurs dedykowany będzie szkołom branżowym.

Główną ideą jest przygotowanie Strefy Kontaktów tak, aby zaproszeni restauratorzy, przedstawiciele branży hotelarskiej i inne podmioty uczestniczące mogli spotkać się bezpośrednio z producentami.

W związku z powyższym, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w naszym wspólnym przedsięwzięciu w charakterze uczestników. Byłoby nam niezmiernie miło gdyby Państwo, jako producenci wyrobów najwyższej jakości, zechcieli zorganizować swoje stoisko w Strefie Kontaktów.

Jest to znakomite miejsce zarówno do prezentacji oferty, poznania oczekiwań i opinii odbiorców, nowych klientów i promocji. Państwa udział z pewnością zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów i będzie stanowił ważny element w promocji i rozwoju – będzie również szansą na znalezienie alternatywnych odbiorców.

W czasie trwania Targów/ Strefy Kontaktów planowana jest wizyta i wystąpienie dr inż. Aleksandra Bomberskiego – krajowego brokera innowacji, który przybliży zagadnienia związane z tworzeniem grup operacyjnych w celu uzyskania dofinansowania w ramach działania ,,Współpraca”.

Ideą spotkania będzie ułatwienie nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń między Grupami Operacyjnymi KŁŻ, rolnikami prowadzącymi RHD, MLO, czy sprzedaż bezpośrednią.

Udział w Targach/ Strefie Kontaktów będzie również doskonałą okazją do zapoznania się z aktualnymi i przyszłymi możliwościami dofinansowania projektów i działań marketingowych w ramach programów krajowych i unijnych oraz aktualnymi przepisami prawa w zakresie sprzedaży i dostaw bezpośrednich dotyczących KŁŻ.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej propozycji współpracy oraz włączenia się w promowanie spożycia surowców, które pochodzą z podlaskich pół.

Liczymy na Państwa czynny udział.

W załączeniu znajdziecie Państwo Regulamin ogólny przedsięwzięcia oraz formularz zgłoszeniowy wraz oświadczeniem, które należy nam przekazać (szczegóły w formularzu) do 22 września 2023 r. w celu potwierdzenia uczestnictwa w przedsięwzięciu.

Osoby do kontaktu: Dorota Półtorak tel.: 86 275 89 24, Tomasz Śnieciński 86 275 89 28, Krzysztof Kuteszko – 86 275 89 41, Beata Puławska – 86 275 89 38

 

Dorota Półtorak

DO POBRANIA:

regulamin

oświadczenie

formularz zgłoszeniowy

Odsłony : 478
Skip to content