Podlaski finał konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo

lip 3, 2023 | Aktualności, Artykuły

Pierwsza sobota lipca przyniosła rozstrzygnięcie, które z podlaskich smaków są najlepsze. Województwo podlaskie może pochwalić się bogatą historią udziału w konkursie, ponieważ we wszystkich jego edycjach wzięło udział niemal 2000 produktów, z których ponad 400 zostało nagrodzonych, a 56 otrzymało Perły.

Jest to już XXII edycja Konkursu, którego podstawowym celem jest identyfikacja i zgromadzenie wiedzy o oryginalnych regionalnych potrawach, stanowiących dziedzictwo kulinarne regionu, wytwarzanych w firmach gastronomicznych i gospodarstwach agroturystycznych. Promowanie i stymulowanie wykorzystania zasobów lokalnej, tradycyjnej żywności przez regionalną gastronomię oraz identyfikacja regionalnego dziedzictwa kulinarnego przyczyni się do budowy produktu turystycznego i marki regionu.

W tym roku, w Augustowie, w  Szkole Podstawowej nr 3, ponad czterdziestu producentów prezentowało swoje wyroby. Do udziału zakwalifikowały się 54 produkty oraz 19 ubiegających się
o nominację do nagrody „Perła”.

Kategoria „PRODUKT”

W skład komisji oceniającej w kategorii „Produkt” weszły następujące osoby:

  • Izabella Byszewska – Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego
  • Dominik Orłowski – Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego
  • Tomasz Godlewski – Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
  • Agnieszka Wioletta Kwiatkowska – Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
  • Joanna Czarkowska – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Członkowie komisji  dokonali oceny organoleptycznej 73 produktów i wspólnie przyznali następujące nagrody i wyróżnienia:

Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego:

Podkategoria produkty i przetwory mięsne:

I miejsce: Kiełbasa spod strzechy – RHD Swojskie Wędliny, Magdalena i Marcin Kosakowscy

I miejsce: Schab z sarniny – KGW w Kruszy, Andrzej Bugnacki

Wyróżnienie: Polędwiczki łososiowe – Masarnia Biebrzańskie Smaki, Małgorzata Wojtach

Podkategoria produkty i przetwory z ryb – nagród nie przyznano

Podkategoria: produkty mleczne – nagród nie przyznano

Wyróżnienie: Kozi ser z czosnkiem – KGW Sąsiedzi z Kolonii Boćki

Podkategoria miody:

I nagroda: Miód z Zusenka – Zdzisław Szymaszko

I nagroda: Miód nektarowy kruszynowy – Pasieka Majowa, Tadeusz Kruszewski

Wyróżnienie: Miód nektarowy z borówki amerykańskiej – Pasieka Łakocie Natury, Piotr Semeniuk

Produkty regionalne pochodzenia roślinnego:

Podkategoria przetwory owocowe:

I miejsce: Żurawina z gruszką – Krystyna Czarnecka

I miejsce: Ucierka z czarnej porzeczki – KGW w Radziłowie

Wyróżnienie: Konfitura truskawkowa – Alina Jankowska

Podkategoria przetwory warzywne – nagród nie przyznano

Podkategoria produkty zbożowe:

I miejsce: Mielnickie korowajczyki weselne – Helena Datczuk

Podkategoria wyroby cukiernicze:

I miejsce: Marcinek – KGW Niedźwiadnianki, Ewa Mioduszewska

I miejsce: Ciastka z maszynki – KGW w Kramkowie, Anna Murawska

Wyróżnienie: Ciasto Królewskie – KGW Cieloszczanki

Napoje regionalne:

Podkategoria napoje bezalkoholowe:

I miejsce: Podpiwek – KGW Hołodzianki w Hołodach, Wiera Pawluczuk

Wyróżnienie: Soki tłoczone owocowo-warzywne – Kuźnia Smaków, Katarzyna Zawadzka

Podkategoria napoje alkoholowe:

I miejsce: Rajska nalewka – Agroturystyka Leśny Dworek, Małgorzata Ostapowicz

Wyróżnienie: Podlaska nalewka na suszonych śliwkach – KGW w Podłatkach Dużych, Regina
i Mirosław Ołdakowscy

Inne produkty regionalne:

I nagroda: Podlaskie hałuszki – Pierogarnia Basieńka, Barbara Andrejuk

Wyróżnienie: Raczkowskie kartacze rybne – Catering „Nika”, Monika Giczewska

Spośród 19 wyrobów ubiegających się o nominację do nagrody „Perła” wybrano siedem:

  1. Korona weselna – Zakład Mięsny sp. j. Dyczewscy – Rafał Dyczewski
  2. Rolada z dzikiej kaczki – KGW w Rudzie, Alicja Sienkiewicz-Dawidowska
  3. Jaziowe nóżki – KGW w Radziłowie
  4. Miód znad Buga – Pasieka Majowa, Tadeusz Kruszewski
  5. Kisiel owsiany – Stowarzyszenie „Moszczonka” w Moszczonie Pańskiej, Helena Koroluk
  6. Mrowisko – „Skruzdelynas” – „Reni Ciasta Domowe”, Regina Pik
  7. Wigilijne pączki z kapustą – KGW Hołodzianki w Hołodach, Marta Grygoruk

Po posiedzeniu Kapituły przyznającej prestiżową nagrodę ,,Perły’’ dowiemy się, które
z nominowanych wyżej produktów ją otrzymają, a ich producenci pojadą po odbiór statuetki do Poznania.

Kategoria „Od pola do stołu”

Komisja oceniła także wyroby zgłoszone do kategorii „Od pola do stołu” utworzonej przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, przyznając:

I miejsce: Ogórki Herbowe ze Śliwna – Artur Pawłuszewicz

Wyróżnienie: Pomidory z Gradoczna – „Anwit”, Witalis Jakoniuk

Wyróżnienie: Zestaw ziół – „Kornino”, Alina i Mirosław Romaniuk

Skierowana jest  głównie do rolników, producentów wytwarzających i sprzedających swoje produkty nieprzetworzone (np. jaja, warzywa, owoce, itp.) oraz wyroby, bezpośrednio indywidualnemu odbiorcy.

Kategoria „POTRAWA”

W tym roku podlaski finał konkursu wzbogacono o kategorię „Potrawa”, do której zakwalifikowało się 6 dwuosobowych zespołów.

W tej konkurencji, oceny dokonywała komisja w składzie:

  • Grażyna Kurpińska – Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego,
  • Adam Zaremba – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie,
  • Henryk Dębowski – Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa,
  • Grzegorz Chlebowicz – Szef kuchni, restaurator, doradca kulinarny,

przyznając następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce: (oraz nominacja do tegorocznej nagrody „Perła”) – Safor i Pierogi ze szczupakiem – Koło Gospodyń Wiejskich w Radziłowie

II miejsce: Szczypańczyki i Gołąbki ziemniaczane z boczkiem zawijane w liście kiszonej kapusty –  Koło Gospodyń Wiejskich „Hołodzianki” w Hołodach

III miejsce: Kluski lane ze śmietaną i owocami i Kwas buraczany na zsiadłym mleku z tołkanicą – Agroturystyka „Zielony Domek nad Biebrzą”, Renata Lewocz

Wyróżnienie: Koszyczek kolonijnych dobroci i MaGnaty – KGW „Sąsiedzi” z Kolonii Boćki,

Wyróżnienie: Chłodnik z kiszonego buraka z młodymi ziemniakami i Pierogi z dynią, zielonym groszkiem i parmezanem – Kuźnia Smaków Katarzyna Zawadzka

Wyróżnienie: Krem z pieczonych buraków z kozim serem i lodami poziomkowymi i Kaczka w sosie piernikowym – Restauracja „Syta Panna”, Beata i Tomasz Siergiejewiczowie.

Uroczysty moment odczytania protokołu i wręczenia nagród zwycięzcom i wyróżnionym odbył się na scenie na Placu Zygmunta Augusta. Był to jeden z punktów „Ogólnopolskich Targów Polska smakuje”.

Organizatorem Konkursu na szczeblu centralnym, jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w partnerstwie ze Związkiem Województw RP. Współorganizatorami w naszym województwie są Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa i Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Instytucje te ufundowały również nagrody.

Nagroda Dyrektora PODR w Szepietowie za „Ucierkę z czarnej porzeczki” oraz kultywowanie tradycji podlaskiego dziedzictwa kulinarnego i propagowanie idei konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo, trafiła w ręce przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Radziłowie. Nagrodę wręczył Adam Zaremba – z-ca Dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

 

Joanna Czarkowska

 

Odsłony : 1056
Skip to content