Oddaj krew razem z nami podczas Wystawy Zwierząt Hodowlanych

cze 21, 2023 | Aktualności

Szanowni mieszkańcy obszarów wiejskich, rolnicy i wszyscy goście – w  tym roku Doradztwo Rolnicze w Polsce obchodzi 100-lecie istnienia. W związku z tym, Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie organizuje w ramach akcji „100 litrów krwi na 100-lecie doradztwa rolniczego” zbiórkę krwi. Zbiórka odbędzie się w podczas XXIX Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz X Wystawy Królików Rasowych 25 czerwca 2023 roku od godziny 09:00 na terenie PODR Szepietowo.

Akcja nie tylko przyczyni się do zwiększenia liczby krwiodawców, ale również pomoże w propagowaniu zdrowego stylu życia i dbałości o dobro społeczne. Każdy kto zdecyduje się wziąć udział w akcji i na hasło trzech magicznych liter „ODR” odda krew wesprze naszą wspólną inicjatywę. Zebrana w ten sposób krew w ramach obchodów 100-lecia doradztwa zostanie zapisana jako dar rolników, ludzi wsi, doradców rolniczych i wszystkich kochających sielskie klimaty.

Oddaj krew razem z nami podczas XXIX Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz X Wystawy Królików Rasowych 25 czerwca 2023 roku od godziny 09:00 na terenie PODR Szepietowo !!!

Patronat nad ogólnopolskim wydarzeniem objęli: Minister Zdrowia oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Katarzyna Olszewska

PODR Szepietowo

Odsłony : 196
Skip to content