Nagroda dla „Wiadomości Rolniczych”

cze 7, 2023 | Aktualności, Artykuły, O nas, Polecane

„Wiadomości Rolnicze” zajęły drugie miejsce w konkursie na „Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego 2023”. Tym samym powtórzyliśmy ubiegłoroczny sukces.

„Wiadomości Rolnicze” po raz kolejny znalazły się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu na najlepsze czasopismo periodyczne wydawane przez ośrodki doradztwa rolniczego organizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu. Była to już 31. edycja konkursu. Uczestniczyły w nim wszystkie ośrodki doradztwa rolniczego w kraju. Od początku istnienia konkursu poddajemy nasze pismo ocenie profesjonalnego jury i zajmujemy czołowe lokaty.

Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Organizatorem są: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz Departament Innowacji, Cyfryzacji i Transferu Wiedzy MRiRW.

– Konkurs służy temu, by pracownicy mogli rozwijać swój warsztat dziennikarski, dzięki czemu będą w stanie jeszcze lepiej przekazywać wiedzę rolnikom – mówił Ireneusz Drozdowski, dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Nagrody zostały wręczone podczas Krajowych Dni Pola w Sielinku. Miałam zaszczyt i przyjemność w imieniu redakcji i wydawcy, odebrać nagrodę z rąk Ryszarda Bartosika Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi i dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Ireneusza Drozdowskiego.

Dziękujemy za docenienie naszej pracy.

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

zdj. Krzysztof Kuteszko

 

 

Odsłony : 339
Skip to content