Czerwcowe „Wiadomości Rolnicze” polecają

cze 6, 2023 | Aktualności, Aktualny numer, Prenumerata, Wiadomości Rolnicze 2023

Mamy już czerwiec i kolejne wydanie „Wiadomości Rolniczych”. O czym piszemy? Zaczynamy od zaproszenia na Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, które odbędą się w ostatni weekend czerwca w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Wystawa zapowiada się imponująco. Będzie można zobaczyć najpiękniejsze zwierzęta hodowlane – wyniki pracy hodowlanej podlaskich rolników. Do Szepietowa przyjadą również firmy rolnicze z całej Polski. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i przedstawią bogatą ofertę targową. 24 i 25 czerwca Szepietowo stanie się rolniczą stolicą Podlasia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem, który zamieszczamy na kolejnych stronach czasopisma.

O czym jeszcze przeczytacie w tym wydaniu? O dopłatach do sprzedanego zboża lub rzepaku. O możliwości składania wniosków na modernizację gospodarstw rolnych oraz o wsparciu, którego celem jest zwiększenie odporności gospodarstw rolnych na kryzysy, poprzez poprawę infrastruktury magazynowej i o naborze wniosków na inwestycje leśne lub zadrzewieniowe. Wyjaśniamy jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać dofinansowanie.

To nie wszystko, co przygotowaliśmy. Przeczytajcie o ludziach, którzy pasje i zainteresowania przekształcili w sposób na życie – o tym w dziale „U Sąsiada”. A w trosce o nasze podniebienia proponujemy najzdrowsze owce – truskawki. Publikujemy sprawdzone przepisy na pyszne dania i desery.

Zachęcamy do kontaktu z redakcją – czekamy na Wasze uwagi, propozycje i przepisy kulinarne. Piszcie na adres: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl. Najciekawsze zamieścimy na łamach „Wiadomości Rolniczych”.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna

 

Odsłony : 381
Skip to content