Przeczytaj najnowsze „Wiadomości”

gru 16, 2022 | Aktualności, Aktualny numer, Archiwum, Wiadomości Rolnicze 2022, Wydawnictwa

Zapraszamy do lektury grudniowego wydania „Wiadomości Rolniczych”. Przygotowaliśmy je z myślą o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia.

Przed nami radosny czas, kiedy składamy sobie życzenia, obdarzamy prezentami i cieszymy się wspólnie spędzonymi chwilami. Doceńmy to, że możemy w spokoju przygotować stół wigilijny, choinkę, zaprosić gości, pośpiewać kolędy. Aby Święta były wyjątkowe skorzystajcie z naszych propozycji. Podpowiadamy jak udekorować stół i przygotować oryginalne potrawy świąteczne, aby miło było pobiesiadować razem z najbliższymi nam osobami. Może będzie to też okazja do podsumowania roku i snucia planów na przyszłość?

My również dokonujemy podsumowań. Największym osiągnięciem „Wiadomości Rolniczych” w tym roku było zdobycie drugiego miejsca w kraju w ogólnopolskim konkursie na najlepsze wydawnictwo ośrodków doradztwa rolniczego. Przed nami wciąż do zdobycia najwyższy stopień podium. Mamy nadzieję, że w 2023 roku osiągniemy nasz cel. Będzie to możliwe tylko dzięki Wam, Drodzy Czytelnicy, ponieważ z myślą o Was staramy się, aby każdy kolejny numer „Wiadomości Rolniczych” był jeszcze lepszy i jeszcze ciekawszy. Cieszy nas, że coraz więcej Czytelników włącza się w tworzenie gazety. Nieustannie zapraszamy na łamy pisma – podzielcie się swoimi uwagami, spostrzeżeniami, sukcesami, osiągnięciami i talentami. Czekamy na listy, mejle i telefony. Dziękujemy, że jesteście wiernymi Czytelnikami.

Z najlepszymi życzeniami

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Odsłony : 433
Skip to content