Podlaski e-bazarek zaprasza

lis 17, 2022 | Aktualności

Czy znacie stronę podlaskiego e-bazarku? Może chcecie dowiedzieć się, co to są kartacze i jak smakują? A czym są soczewiaki i jak się je serwuje? My z podlaskiego znamy te potrawy, bo są to nasze smaczne produkty, rzadko spotykane w innych regionach kraju.

Jeśli jesteście zainteresowani naszymi smakołykami lub pobytem w województwie podlaskim, to koniecznie zaglądajcie na www.podlaskiebazarek.pl, kupujcie, smakujcie i odwiedzajcie. Na portalu ogłaszają się gospodarstwa agroturystyczne, które mają unikalny klimat tajemniczości, gdzie czas płynie w innym tempie, a kuchnie wypełnione są aromatem domowych, świeżo przygotowywanych posiłków. Warto więc odwiedzić podlaski e-bazarek, ponieważ tylko tu można kupić nasze regionalne produkty, a dzięki temu poznać ich prawdziwy, niesamowity smak i aromat.

Jeżeli jesteś podlaskim rolnikiem i chcesz sprzedać swoje produkty, świadczysz usługi dla rolnictwa lub szukasz nabywców na swoje wyroby, to strona Podlaskiego e-bazarku jest dla Ciebie, bo tutaj można bezpłatnie wstawić swoje ogłoszenie. Strona www.podlaskiebazarek.pl  ma zasięg ogólnopolski, ponieważ działa w ramach krajowego portalu www.polskiebazarek.pl.

Serdecznie zapraszamy także do odwiedzenia naszego regionu i spotkań z ciekawymi ludźmi. Czekamy na Was.

Joanna Czarkowska

Odsłony : 474
Skip to content