Listopadowe „Wiadomości Rolnicze”

lis 7, 2022 | Aktualności, Wiadomości Rolnicze 2022, Wydawnictwa

Najnowszy numer obfituje w same dobre wiadomości. Relacjonujemy wyniki konkursów, w których uczestniczyli rolnicy, wytwórcy, doradcy, wystawcy i redakcja „Wiadomości Rolniczych”. Zacznijmy od tego, że zdobyliśmy drugie miejsce w ogólnokrajowym konkursie na „Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego”. To docenienie naszej pracy redakcyjnej, w którą wkładamy całe serce. Staramy się, aby każdy numer „Wiadomości Rolniczych” był ciekawy i dostarczał najnowszych informacji, a jeśli za to jesteśmy nagradzani, to dodatkowa motywacja do dalszej pracy – zobaczcie relację z wręczenia nagród.

Nie tylko „Wiadomości Rolnicze” zostały docenione na forum krajowym. Podlascy producenci regionalnych produktów otrzymali prestiżową nagrodę „Perłę”. Przeczytajcie relację z wręczenia nagród i poznajcie nagrodzone produkty i ich wytwórców. To nie koniec nagród: przedstawiamy „Doradcę Roku” i „Najlepszego doradcę ekologicznego” z województwa podlaskiego, najlepsze gospodarstwo ekologiczne oraz finalistów etapu wojewódzkiego Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Na Jesiennych Targach Ogrodniczych nagrodziliśmy wystawców za najatrakcyjniejsze stoisko, najbogatszą ofertę i za hit targów. Z przyjemnością piszemy o sukcesach doradców, rolników i przedsiębiorców.

Co jeszcze warto przeczytać? Zainteresujcie się tematem dziedziczenia gospodarstwa rolnego oraz zobowiązaniami cywilnoprawnymi przy zawieraniu umów sprzedaży, pożyczki czy darowizny. Poznajcie aktywne koło Gospodyń Wiejskich „Hołodzianki”, którym wystarczą tylko chęci, serce i ręce do pracy, aby zrobić coś dobrego dla innych. A na jesienną aurę polecamy przepisy z jarmużem – poprawią samopoczucie i wygląd.

Pamiętajcie o prenumeracie na przyszły rok. Koszt niewielki, a informacje będą docierały do was regularnie przez cały rok.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

 

Odsłony : 537
Skip to content