„Wiadomości Rolnicze” w gronie najlepszych

paź 14, 2022 | Aktualności, Galeria zdjęć

 „Wiadomości Rolnicze” zdobyły drugą lokatę w ogólnopolskim konkursie na „Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego.” 

W tegorocznej edycji konkursu, w kategorii najlepsze czasopismo periodyczne uczestniczyło 16 redakcji wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego. Jednym z kryteriów oceny zgłoszonych wydawnictw było zaangażowanie czasopism i publikacji tematycznych w promocję, wykorzystanie i popularyzację narzędzi pomocowych PROW 2014-2020.

Wręczenie nagród tegorocznej edycji konkursu odbyło się w Poznaniu.

Organizowany przez poznański oddział Centrum Doradztwa Rolniczego konkurs we współpracy z Departamentem Innowacji, Cyfryzacji i Transferu Wiedzy MRiRW od lat cieszy się dużym zainteresowaniem redakcji czasopism ośrodków doradztwa rolniczego. W tym roku była to już 30 edycja konkursu. Z tej okazji wręczono pamiątkowe puchary. Konkurs odbywa się  pod patronatem honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka

„Wiadomości Rolnicze” od wielu lat są w czołówce najlepszych czasopism wydawanych przez ośrodki doradztwa rolniczego

Od początku istnienia konkursu poddajemy nasze pismo ocenie profesjonalnego jury. Mamy się czym pochwalić: 5-krotnie byliśmy najlepsi, 9-krotnie zdobyliśmy drugą pozycję, 5‑krotnie zasłużyliśmy na trzecią lokatę, 6-krotnie komisja przyznała nam wyróżnienie. W sumie zostaliśmy docenieni 25 razy.

Wysokie lokaty, które zajmujemy to nagroda przyznana wszystkim, którzy tworzą nasze pismo: wydawcy, zespołowi redakcyjnemu, autorom tekstów oraz bohaterom naszych artykułów i Wam drodzy Czytelnicy.

Od kwietnia 1990 roku, co miesiąc trafiamy do Waszych domów. Przez te wszystkie lata jesteście z nami. Dajecie tego dowód prenumerując nasze pismo, pisząc do redakcji i dzieląc się swoimi opiniami i uwagami. Dostajemy od Was słowa uznania i podziękowania za naszą pracę – za wszystkie życzenia serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że nadal będziecie z nami. Zadbajcie o prenumeratę „Wiadomości Rolniczych” na przyszły rok – to jedyny sposób, aby regularnie otrzymywać nasze pismo.

 

Wyniki XXX edycji konkursu:

W kategorii „NAJLEPSZE CZASOPISMO PERIODYCZNE”

I MIEJSCE:

 • „Lubelskie Aktualności Rolnicze” Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli

TRZY RÓWNORZĘDNE II MIEJSCA:

 • „Wiadomości Rolnicze” Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie
 • „Twój Doradca Rolniczy Rynek” Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu
  „Wieś Kujawsko-Pomorska” Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie
 • TRZY RÓWNORZĘDNE III MIEJSCA:
  „Rada” Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach
  „Podkarpackie Wiadomości Rolnicze” Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale
  „Pomorskie Wieści Rolnicze” Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Odsłony : 480
Skip to content