Slide
waskiwzh2022

Zapraszamy do przeczytania wrześniowego wydania „Wiadomości Rolniczych”

wrz 9, 2022 | Aktualności, Aktualny numer, Wiadomości Rolnicze 2022

Znamy już tegorocznych Mistrzów, Wicemistrzów i Laureatów Konkursu Podlaska  AgroLiga 2022 – zachęcamy do przeczytania relacji z gali finałowej. Nasi uczestnicy reprezentowali wysoki poziom. O zwycięstwie zadecydowały detale – powiedział Adam Zaremba, przewodniczący komisji konkursowej, Zastępca Dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Było wiele wzruszeń, gratulacji, podziękowań i nagród od sponsorów. My również dołączamy się do życzeń i składamy serdeczne gratulacje.

Na Krajowy Dzień Kukurydzy, który odbędzie się 11 września w Podlaskim Ośrodku Doradztwa rolniczego w Szepietowie, zaprasza Wojciech Mojkowski, Dyrektor PODR Szepietowo i zachęca do zapoznania się ze szczegółowym programem. Publikujemy schemat Kolekcji Odmian Kukurydzy wysianych w 2022 roku na polu doświadczalnym Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, który ułatwi zwiedzanie poletek podczas Krajowego Dnia Kukurydzy.

O czym jeszcze warto przeczytać? Polecamy artykuły o uprawie rutwicy wschodniej i rzepaku, w których podlascy rolnicy dzielą się własnymi doświadczeniami w uprawie tych roślin. Podpowiadamy też jak wyjść z zadłużenia. To tylko niektóre tematy na które warto zwrócić uwagę.

Zachęcamy do kontaktu z redakcją. Czekamy na Wasze listy – podzielcie się swoimi osiągnięciami, innowatorskimi rozwiązaniami i pomysłami. Zapraszamy do współpracy Koła Gospodyń Wiejskich – napiszcie co robicie, jakie macie osiągnięcia i plany. Podzielcie się z Czytelnikami „Wiadomości Rolniczych” przepisami kulinarnymi – najciekawsze opublikujemy. Piszcie na adres: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl.

Życzę miłych chwil podczas lektury naszego pisma

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna

Odsłony : 41
Skip to content