Konkurs fotograficzny podczas WZH!

cze 20, 2022 | Aktualności

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „#WszystkiedrogiprowadządoSzepietowa”.

Celem konkursu jest zaprezentowanie przez mieszkańców obszarów wiejskich swojego udziału i aktywności podczas XXVIII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz IX Ogólnopolskiej Wystawie Królików Rasowych, która odbędzie się 25-26 czerwca 2022 r. Konkurs ma charakter otwarty, a nadesłane zdjęcia mogą przedstawiać uczestników wydarzenia w otoczeniu zwierząt prezentowanych na Wystawie, stoisk wystawowych i pól doświadczalnych PODR Szepietowo, w taki sposób, aby można było rozpoznać tereny wystawowe.

Fotografie należy umieścić w komentarzu na portalu społecznościowym Facebook w wydarzeniu o tytule konkursu pt. „#WszystkiedrogiprowadządoSzepietowa” w terminie od  25 czerwca do 4 lipca br. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej  Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie oraz Facebooku.

Dziesięć zdjęć, które otrzyma największą liczbę lajków zostanie nagrodzonych przez PODR Szepietowo oraz partnerów Wystawy. A jest o co zawalczyć! Zatem zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie i z niecierpliwością czekamy na Państwa zdjęcia!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! bo #WszystkiedrogiprowadządoSzepietowa

Do pobrania:

Regulamin konkursu fotograficznego

Odsłony : 398
Skip to content