waskiwzh2022
waskiwzh2022
waskiwzh2022
waskiwzh2022
waskiwzh2022

Czerwcowe „Wiadomościach Rolnicze”

cze 15, 2022 | Aktualności, Aktualny numer

W najnowszym wydaniu naszego pisma przeczytacie m.in. o Krajowych Wicemistrzach AgroLigi 2021 – Katarzynie i Robercie Jeromińskich oraz o firmie AgroFrankopol. Finał konkursu odbył się pod koniec maja w Pałacu Prezydenckim. Zachęcamy do przeczytania relacji z gali finałowej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy innych do uczestnictwa w konkursie. A o tym, czy warto brać udział w AgroLidze opowiadają Regina i Jan Zawadzcy, którzy w 1998 roku również zostali Wicemistrzami Krajowymi.

Przedstawiamy również zdobywców prestiżowego tytułu „Podlaska Marka Roku 2021”. Laureaci wyłaniani są w drodze głosowania – w tym roku najwięcej głosów otrzymał Ludowy Zespół Pieśni i Tańca ,,Skowronki” z Brańska. Piszemy o historii i osiągnięciach Zespołu – poznacie dzieci i młodzież koncertującą na całym świecie oraz Mirosława Szymańskiego, założyciela Zespołu.

Ponadto przedstawiamy szczegółowy program Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Mamy nadzieję, że spotkamy się w ostatni weekend czerwca w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, bo w tych dniach wszystkie drogi prowadzą do Szepietowa.

To tylko niektóre tematy poruszane w czerwcowych „Wiadomościach Rolniczych”, które polecamy Waszej uwadze. Sprawdźcie sami o czym jeszcze piszemy.

Życzę miłej lektury.

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

Odsłony : 35
Skip to content