„Wiadomości Rolnicze” pierwsze w AgroKlasie 2021

sty 24, 2022 | Aktualności

„Wiadomości Rolnicze”, wydawane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, zajęły pierwsze miejsce w konkursie „AgroKlasa ODR 2021”, którego organizatorem jest redakcja AGRO – Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych. Po raz siódmy z rzędu zdobyliśmy najwyższą lokatę.
Przez cały ubiegły rok, na łamach czasopisma „AGRO”, przedstawiane były – z myślą o ogólnopolskim odbiorcy – najciekawsze artykuły i wypowiedzi, które ukazywały się w 2021 roku na łamach czasopism wydawanych przez wszystkie ODR-y w kraju. Za przedruk redakcja „AGRO” przyznawała punkty. Można było je zdobyć również za przytoczoną wypowiedź w „AgroSzachownicy ODR” i za wyróżniającą się okładkę. Suma punktów złożyła się na końcową lokatę.
Największą liczbę otrzymały „Wiadomości Rolnicze” – PODR Szepietowo, „Aktualności Rolnicze” – ŚODR Modliszewice, „Podkarpackie Wiadomości Rolnicze – PODR Boguchwała, „Wieś Mazowiecka” – MODR Warszawa, „Zachodniopomorski Magazyn Rolniczy” – ZODR Barzkowice.
Wysokie lokaty, to wynik pracy zespołu redakcyjnego i autorów artykułów.
Wszystkim serdecznie dziękujemy i zachęcamy do czytania i prenumeraty „Wiadomości Rolniczych”. Prenumeratę można zamówić u doradców Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie lub w siedzibie PODR Szepietowo. Tylko prenumerata zapewni stały dostęp do najnowszych informacji.
Zachęcamy do kontaktu z redakcją: tel. 86 275 89 06, 510 924 799; e-mail: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl

Anna Fatyga
Redaktor naczelna

 

 

 

Odsłony : 509
Skip to content