Zacznijmy Nowy Rok z „Wiadomościami Rolniczymi”

sty 13, 2022 | Aktualności, Wiadomości Rolnicze 2022

Rok 2022 zaczynamy od wydania najnowszych „Wiadomości Rolniczych”. Mamy nadzieję, że będzie to dobry czas. Przed nami nowe wyzwania i plany, ale jednocześnie podsumowujemy ubiegły rok. Co nam przyniósł? W naszej redakcji też robimy podsumowania. Cieszymy się, że obdarzyliście nas zaufaniem i zaprenumerowaliście nasze pismo – cieszymy się, że chcecie nas czytać. Stali prenumeratorzy to dowód, że jesteśmy potrzebni podlaskim rolnikom, że nasza praca jest przez Was doceniana. Starania redakcji przynoszą sukcesy – zajęliśmy drugą lokatę w kraju w konkursie na „Najlepsze wydawnictwa ośrodków doradztwa rolniczego”, o czym przeczytacie na stronie trzeciej naszego pisma.
W tym roku również będziemy starać się utrzymać wysoki poziom i przekazywać aktualne informacje, opisywać innowacyjne rozwiązania, które będzie można wdrożyć w Państwa gospodarstwach, przedstawiać ludzi przedsiębiorczych, pełnych pasji i pomysłów. Odwiedzimy uczestników konkursu agroturystycznego, który odbył się w ubiegłym roku – przedstawimy właścicieli i ich pomysły na dodatkowy dochód – zaczynamy od „Zagrody nad Bugiem”, a w kolejnym numerze przedstawimy gospodarstwo z gminy Goniądz „Dolina Biebrzy”. Poznamy koła gospodyń wiejskich działające w województwie podlaskim i postaramy się ocalić od zapomnienia tradycje podlaskiej wsi, również te kulinarne. Nie zabraknie tematów technologicznych, których też poszukujecie.
Czytajcie nasze „Wiadomości Rolnicze”, śledźcie informacje zamieszczane na stronie www.odr.pl – tam publikujemy najświeższe wiadomości o imprezach, wydarzeniach, terminach i miejscach ich realizacji, które zaplanowaliśmy na 2022 rok. Pamiętajcie, że przez cały czas nasi doradcy są do Waszej dyspozycji.
Zachęcamy do kontaktu z redakcją: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl, tel. 86 275 89 06, 510 924 799. Piszcie, dzwońcie, mejlujcie!

Anna Fatyga
Redaktor naczelna

Odsłony : 569
Skip to content