Rozstrzygnięcie XXI edycji konkursu „Sposób na Sukces”

gru 27, 2021 | Aktualności

Dobiegł końca XXI ogólnopolski konkurs „Sposób na Sukces” na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. Organizatorem wydarzenia było Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Honorowy patronat nad konkursem „Sposób na Sukces” sprawował Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Rada konkursowa spośród 47 zgłoszeń wybrała 12 laureatów. Dodatkowo pięciu uczestnikom przyznała wyróżnienie.

Finaliści zostali ocenieni w trzech kategoriach: indywidualnej, rodzinnej oraz inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych.

Laureaci otrzymali listy gratulacyjne, nagrody i wyróżnienia od Prezydenta RP, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz od władz samorządowych i wojewódzkich.

Pragniemy poinformować, że w województwie podlaskim, w kategorii rodzinnej II miejsce  otrzymała Katarzyna Zawadzka ze Studzianek – właścicielka firmy „Kuźnia Smaków”, nagrodzone przedsięwzięcie: Wiejskie Bistro, również w kategorii rodzinnej III miejsce otrzymała Krystyna Osińska z Rutki-Tartak – właścicielka firmy „KDRH Karmniki dla ryb hodowlanych” z przedsięwzięcia pod nazwą: Wytwarzanie innowacyjnych karmników dla narybku.

Gratulujemy Paniom z województwa podlaskiego oraz wszystkim finalistom XXI ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”.

Link do filmu podsumowującego : https://www.youtube.com/watch?v=3zX_tzSYkb0

Lista nagrodzonych: https://cdr.gov.pl/images/Brwinow/SNS/edycja_21/Finalisci_XXI_SnS.pdf

Źródło: Sposób na Sukces – Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie (cdr.gov.pl)

Katarzyna Olszewska

Odsłony : 381
Skip to content