Konkurs na najlepszy produkt turystyczny 2021

paź 28, 2021 | Aktualności

Polska Organizacja Turystyczna ogłasza 18 edycję Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny, którego zwycięzcy otrzymują Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej- najważniejszą nagrodę w branży. Dzięki wyróżnieniu marka danego produktu jest rozpoznawalna w całym kraju i za granicą, podnosi rangę produktu turystycznego, wzmacnia jego pozycję na rynku.

Celem konkursu jest podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej poprzez kreowanie produktów, które są atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne turystom. Co roku Kapituła konkursowa szczególną uwagę zwraca na jego dostępność i wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacji w jego rozwoju.

Produkty turystyczne zgłaszane do konkursu to obiekty, imprezy, interesujące miejsca i przedsięwzięcia atrakcyjne turystycznie. W roku 2021 jako jedyna propozycja z województwa podlaskiego został zgłoszony Region Puszczy Białowieskiej. Dzięki malowniczym krajobrazom, pięknej kulturze, tradycji, i żubrowi Puszcza Białowieska zdobywa fanów na całym świecie.

Atrakcja, która uzyska największą liczbę głosów, zdobędzie Certyfikat Internautów 2021, który jest przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną.

Zachęcamy do głosowania na Krainę Żubra.

Głosować można do 3 listopada 2021 roku, do godziny 23:59.

Link do głosowania: https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-2021

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej www.odr.pl, gdzie można znaleźć najbardziej aktualne informacje z zakresu rolnictwa, ale również wiadomości dotyczące wydarzeń w naszym regionie.

Julita Gryc

 

Odsłony : 490
Skip to content