Zapraszamy do udziału w konferencji „Śruta rzepakowa jako realna alternatywa dla importu śruty sojowej. Możliwości zwiększenia pasz rzepakowych w żywieniu bydła mlecznego”.

paź 12, 2021 | Aktualności

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie i Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju oraz Krajowe Zrzeszenie Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w V Ogólnopolskiej konferencji na temat śruty rzepakowej pod hasłem: „Śruta rzepakowa jako realna alternatywa dla importu śruty sojowej. Możliwości zwiększenia pasz rzepakowych w żywieniu bydła mlecznego”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 października 2021 r. w Hotelu Odessa, ul. Przemysłowa 6 w Wysokiem Mazowieckiem o godzinie 10:00.

Konferencja poświęcona będzie zagadnieniom dotyczącym wykorzystania pasz rzepakowych w codziennej praktyce w gospodarstwach specjalizujących się w produkcji mleka. We współczesnej hodowli śruta rzepakowa stanowi alternatywę dla paszy wysoko białkowej w żywieniu bydła mlecznego. Konferencja ma na celu budowanie świadomości hodowców bydła mlecznego na temat walorów śruty rzepakowej i praktycznego aspektu jej szerszego stosowania w skomponowanych dawkach żywieniowych.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy rolników, producentów mleka, przedsiębiorców, doradców rolniczych, przedstawicieli świata nauki i biznesu oraz instytucji wspierających rolnictwo.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji do dnia 15 października 2021 r.

  • telefonicznej pod numerami:
    86 275 89 16, 22 628 38 06
  • lub na adres email: lmioduszewski@odr-szepietowo.pl, biuro@pspo.com.pl

Do pobrania:

Ewelina Szmurło

Zapraszamy do udziału w konferencji

Odsłony : 750
Skip to content