Majówka z „Wiadomościami Rolniczymi”

maj 12, 2021 | Aktualności, Polecane

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce majowy numer „Wiadomości Rolniczych, a  w nim m.in., zaproszenie na Podlaski Dzień Pola w Szepietowie, informacje jak dostać dotację na nawadnianie gospodarstwa, jakie zmiany czekają rolników w programach środowiskowych w 2021 roku, czy potrzebny jest plan nawożenia w gospodarstwie ekologicznym. Polecamy artykuł o najdroższej wołowinie świata oraz i o japońskim owocu. Odpowiadamy na pytania dotyczące podatku VAT przy zakupie lub przekazaniu samochodu wykorzystywanego w gospodarstwie rolnym.

Zawsze blisko rolników – to hasło które towarzyszy nam przy każdym wydaniu. Nasze wysiłki zostały docenione przez redakcję AGRO – organizatora konkursu „AgroKlasa 2020”. Tak jak w latach ubiegłych, zajęliśmy pierwsze miejsce. W ten sposób doceniono atrakcyjność tekstów publikowanych w „Wiadomościach Rolniczych”. Wysokie notowania mobilizują nas do uatrakcyjnienia naszego pisma, dlatego zwracamy się do naszych Czytelników z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej „Wiadomości Rolniczych” – druk dostępny jest na stronie www. odr.pl oraz w numerze kwietniowym „Wiadomości”. Zachęcamy do przesłania na adres redakcji Państwa uwag i propozycji tematów. Ankietę możecie również przesłać sms-em.

Zwracamy się również z prośbą do członków Kół Gospodyń Wiejskich w województwa podlaskiego o podzielenie się z czytelnikami „Wiadomości Rolniczych” swoimi osiągnięciami, dorobkiem, działalnością i talentami. Od tego numeru rozpoczynamy nowy cykl pod hasłem „Koła Gospodyń Wiejskich – skarbnice talentów”. Zaczynamy od prezentacji twórczości  Stanisławy Ostrowskiej – artystki ludowej, członkini Koła Gospodyń Wiejskich „Łapiczanki”  w Łapiczach, a w następnym numerze poznacie Koło Gospodyń Wiejskich „Boróweczki” ze Srebrnego Borku.  Czekamy na Wasze propozycje – mogą to być np. opisy działalności Kół, prezentacje twórczości, przepisy kulinarne. Piszcie na adres: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl, lub dzwońcie – tel. 510 924 799.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

Odsłony : 597
Skip to content