Ankieta dla hodowców ryb

kwi 30, 2021 | Aktualności

Zwracamy się do Państwa tj. osób zarządzających gospodarstwami rybackimi, hodowców i producentów ryb z prośbą o wypełnienie ankiety poświęconej badaniu potencjału dywersyfikacyjnego produkcji ryb. Badanie realizowane jest  w ramach projektu PRO-PERCH „Dywersyfikacja produkcyjnej funkcji stawów ziemnych w oparciu o semi-intensywny wychów okonia Perca fluviatilis”, przez konsorcjum w skład którego wchodzą:

Instytut Rybactwa Śródlądowego, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie i Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (więcej informacji dostępnych jest na stronie projektu:

http://pro-perch.infish.com.pl

Niniejsze badanie jest anonimowe, nie wymaga podawania żadnych danych osobowych, a posłuży wyłącznie realizacji celów badawczych.

Poprzez udział w ankiecie możecie Państwo zadeklarować zainteresowanie dostępem do wytworzonej w projekcie dokumentacji i wyrazić chęć potencjalnego udziału w bezpłatnych szkoleniach poświęconych nowatorskiej technologii produkcji okonia zarówno w recyrkulacyjnych systemach akwakulturowych, jak również stawach ziemnych. Czas wypełnienia ankiety to około 10 min.

Kwestionariusz ankiety znajduje się pod linkiem:

https://forms.gle/tQsnErc62rzHuMRt5

Z góry bardzo dziękujemy za wypełnienie ankiety!!!

Z poważaniem

Kierownictwo projektu PRO-PERCH”

dr hab. inż. Krzysztof Kupren, prof. UWM (PhD, Associate Professor)

Odsłony : 296
Skip to content