Fundacja OKNO NA WSCHÓD zaprasza KGW do współpracy

kwi 23, 2021 | Aktualności, Polecane

„Drodzy przedstawiciele i przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z Województwa Podlaskiego!

 Fundacja OKNO NA WSCHÓD we współpracy z KGW „Łapianka na obcasach” w Łapach Dębowinie rozpoczęła w ostatnich dniach realizację pierwszego w województwie programu ukierunkowanego na wzmocnienie instytucjonalne Podlaskich Kół Gospodyń Wiejskich! Aby wziąć udział w planowanych w niedalekiej przyszłości działaniach, należy dołączyć do Podlaskiej Bazy KGW, która jest pierwszą w Polsce Wojewódzką Bazą KGW!

Wypełnienie formularza, gdzie opiszecie swoje dotychczasowe działania oraz wskażecie dane kontaktowe, potrwa jedynie chwilę. Po weryfikacji poprawności danych zostaniecie poproszeni o dosłanie kilku zdjęć, w celu skompletowania „Wizytówki”. Baza to nie tylko interesujący sposób na pokazanie Waszej działalności, ale również miejsce do wymiany kontaktów pomiędzy Kołami. KGW znajdujące się w bazie będą na bieżąco informowane o zbliżających się szkoleniach, spotkaniach i inicjatywach skierowanych wyłącznie do przedstawicieli Podlaskich Kół Gospodyń!

Jeśli chcecie sprawdzić jak wygląda Baza zapraszamy do odwiedzenia: https://kgwpodlaskie.pl/baza-kgw/. Wierzymy, że baza będzie z każdym dniem się rozrastać i o każdym aktywnym kole z naszego województwa będzie można poczytać na stronie KGWpodlaskie!

Formularz zgłoszeniowy znajduje się nad wizytówkami Kół oraz jest dostępny bezpośrednio w linku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfj2DB6-oMelJ5HyFDJXRkSzWCZC_3lPIzzoxMP_uZZoW5ewQ/viewform

Zachęcamy również do polubienia i obserwowania fanpage https://www.facebook.com/kgwpodlaskie, gdzie na bieżąco pojawiają się interesujące informacje skierowane do osób aktywnie działających na rzecz swoich lokalnych społeczności.

Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego ze środków EOG. Objęty jest on również Patronatem Podlaskiego Oddziału Doradztwa Rolniczego w Szepietowie„

Fundacja OKNO NA WSCHÓD

Odsłony : 655
Skip to content