Znani nie tylko w kraju

kwi 6, 2021 | Aktualności

Wojciech Dzięgielewski jest właścicielem nowoczesnej, innowacyjnej, stworzonej na miarę dwudziestego pierwszego wieku firmy, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie maszyn i urządzeń technicznych. Pracuje w niej około sześćdziesięciu osób.

Firmę doceniła komisja konkursowa Podlaskiej Agroligi 2020. Na szczeblu wojewódzkim w kategorii Firmy zajęła pierwsze miejsce zdobywając tytuł Mistrza. W kolejnym krajowym etapie konkursu firma Agrotechnik będzie rywalizować z Mistrzami z pozostałych województw o tytuł najlepszej w kraju w 2020 roku.

Zdolności organizacyjne, znajomości zawarte podczas pobytu za granicą oraz zdobyte tam doświadczenie pomogły panu Wojciechowi w podjęciu decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej. W efekcie w 1997 roku powstała Firma Agrotechnik, która obecnie współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu rolniczego na całym świecie. Firma ma założoną stronę internetową, na której opisana jest jej działalność.

Pan Wojciech wymaga od  swoich pracowników profesjonalnego podejścia do każdego klienta. Stara się, aby każdy pracownik znał zakres swojej pracy. Właściciel postawił na ludzi, na ich kreatywność i zaangażowanie, ponieważ zdaje sobie sprawę, że głównym i najważniejszym czynnikiem oraz źródłem wzrostu i rozwoju jest kapitał ludzki. Doskonale wie, że siłą firmy są ludzie, którzy cechują się rzetelnością, sumiennością oraz kompetencją i  którzy z pasją podchodzą do wykonywanej pracy.

Firma stale dopasowuje się do potrzeb nowoczesnego rolnictwa na świecie oraz zmieniających się warunków rynkowych. Agrotechnik jest autoryzowanym dealerem różnych firm i prowadzi sprzedaż głównie w regionie północno – wschodniej Polski. Główna siedziba firmy znajduje się w Stawiskach. Ma również oddziały w Przasnyszu, Mrągowie oraz Brańsku. W związku z systematycznym rozwojem planowana jest rozbudowa dwóch ostatnich oddziałów.

„Udział w konkursie pozwolił mi zmierzyć się z innymi firmami z naszego województwa. Miałem okazję osobiście poznać ich właścicieli. W kuluarach wymienialiśmy  się swoimi doświadczeniami. W konkursie, w kategorii rolnicy, wzięli udział również najlepsi rolnicy.  Niektórzy z nich są naszymi klientami, dla których osobiście wręczyliśmy nagrody podczas Uroczystej Gali. Pracownikom Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie oraz Komisji Konkursowej serdecznie dziękuję za docenienie mojej firmy i za przyznanie pierwszego miejsca. Na szczeblu krajowym postaram się godnie reprezentować nasze województwo” – podsumował Pan Wojciech.

Pracownikom Firmy Agrotechnik życzymy powodzenia a właścicielowi dalszych sukcesów.

                                                                                 Mariola Piwowarska

 

Odsłony : 266
Skip to content