Kwietniowe „Wiadomości Rolnicze”

mar 30, 2021 | Aktualności

Szanowni Czytelnicy!

Oddajemy w Wasze ręce najnowszy numer „Wiadomości Rolniczych”. To już 370 wydanie naszego pisma, które od 31 lat trafia do Was z najnowszymi informacjami z zakresu rolnictwa. W kwietniu 1990 roku ukazał się pierwszy numer. Jakie towarzyszyły temu emocje i radość, że możemy gościć w Waszych domach? Mieliśmy mnóstwo pytań i wątpliwości jak nas przyjmiecie, czy zaufacie nam i zechcecie czytać? Naszym założeniem było zamieszczanie zaleceń agro- i zootechnicznych, informacji prawnych, handlowych i wszelkich innych dotyczących rolnictwa. Autorami tekstów od początku są doradcy Ośrodka, którzy znają problemy i zainteresowania podlaskich rolników i którzy najlepiej doradzą w sytuacji zmieniających się uwarunkowań rynkowych.  Zawsze zapraszaliśmy rolników do redagowania naszego pisma. Pierwsze numery przygotowywaliśmy wykorzystując zwykłą maszynę do pisania, klej i nożyczki. Zaczynaliśmy od nakładu liczącego 1000 egz. Wszystko to działo się pod kierunkiem Janiny Włostowskiej – pierwszego redaktora naczelnego.

Na przestrzeni lat doskonaliliśmy nasze pismo, co odzwierciedla rosnąca liczba prenumeratorów oraz liczne nagrody za najlepsze wydawnictwo wydawane przez ośrodki doradztwa rolniczego w kraju oraz nagrody w konkursie organizowanym przez czasopismo „AGRO Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych” za najczęściej przedrukowywane artykuły prasowe.

Dziś trafiamy do ponad 3 tys. odbiorców i mamy nadzieję, że to co proponujemy w naszym piśmie jest ciekawe i chętnie przez Was czytane. Aby lepiej dostosować się do Waszych oczekiwań prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej „Wiadomości Rolniczych”. Prosimy o podzielenie się uwagami, spostrzeżeniami – a my postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. Ankieta znajduje się na 49 stronie czasopisma, zamieszczamy ją również na stronie ośrodka www.odr.pl i facebooku.

Zapraszamy do kontaktu z redakcją: tel. 86 275 89 06, redakcja.wr@odr-szepietowo.pl.

W imieniu Wydawcy, Rady Programowej, autorów życzę wszystkim Czytelnikom i sympatykom „Wiadomości Rolniczych” zdrowych, pogodnych i spędzonych wśród najbliższych Świąt Wielkanocnych.

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna

 

Odsłony : 287
Skip to content