Już można przeczytać marcowe „Wiadomości Rolnicze”

mar 2, 2021 | Aktualności

W najnowszym numerze piszemy m.in. o planowanych naborach wniosków na „Restrukturyzację małych gospodarstw” oraz na „Premie dla młodych rolników”. Przeczytajcie co zmieni się w zasadach przyznawania pomocy.

Warto też skorzystać z porad naszych doradców, którzy proponują zastanowić się nad uprawą mieszanek zbożowo-strączkowych i słonecznika na kiszonkę lub nasiona. Przeczytajcie artykuł o kolorowych ziemniakach – dowiecie się o właściwościach i możliwości ich uprawy. Pszczelarzom przypominamy o niezbędnych pracach, które należy wykonać na przedwiośniu, ponieważ  już w marcu najczęściej dochodzi do pierwszego oblotu pszczół.

Dla dbających o zdrowie i odporność, tak potrzebne w dobie pandemii, proponujemy pozyskanie skoku z brzozy i włączenie do diety mąki orkiszowej – to cenne źródła zdrowia.

Już w tym numerze przedstawiamy propozycje na świąteczny stół, aby był czas na spokojne zaplanowanie potraw wielkanocnych. Proponujemy także przygotować własne ozdoby świąteczne – nie zostawiajmy tych czynności na ostatnią chwilę. Może zdecydujecie się na udział w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną? – szczegóły już na następnej stronie.

Zachęcamy do kontaktu z redakcją. Czekamy na Wsze opinie dotyczące pisma. Prosimy, podzielcie się uwagami – o czym chcielibyście przeczytać, czego oczekujecie od naszych doradców, a z czego powinniśmy zrezygnować. Zadawajcie pytania – na każde odpowiemy na łamach miesięcznika. Bardzo chcemy poznać Waszą opinię na temat „Wiadomości Rolniczych”, aby jak lepiej dostosować tematy do Waszych potrzeb. Czekamy na listy – piszcie na adres: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna

Odsłony : 263
Skip to content