Debata Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Działanie „Współpraca” szansą na rozwój

mar 1, 2021 | Aktualności

10 marca 2021 r.

10.00. – Przywitanie uczestników – Wojciech Mojkowski Dyrektor – PODR Szepietowo

10.15 – Założenia działania M16 ”Współpraca” objętego PROW 2014-2020 – Aleksander Bomberski – Krajowy broker innowacji

11.15 – Debata uczestników spotkania – odpowiedzi na pytania – Aleksander Bomberski – Krajowy broker innowacji

13.15 – Podsumowanie i wnioski

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na debatę on-line poświęconą warunkom nadchodzącego naboru działania M16 „Współpraca” – PROW 2014-2020. Podczas spotkania zostanie omówiona idea tworzenia Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności, zasady zakładania grup operacyjnych, zasady realizacji operacji, punktacja konkursowa, zobowiązania beneficjenta oraz zasady finansowania projektu.

Na Państwa pytania, na żywo odpowiadał będzie Krajowy broker innowacji – Aleksander Bomberski – Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Warszawie, oraz specjaliści PODR w Szepietowie, którzy będą odpowiadać pisemnie na pytania z czatu.

 (…)Każdy, kto wytwarza jakiś produkt w swoim gospodarstwie lub chce to robić, powinien podjąć współpracę z kilkoma innymi rolnikami i razem sprzedawać swoje produkty. Gra jest warta świeczki, ponieważ kwota jaka będzie dostępna na jedną grupę operacyjną to 325 tysięcy złotych jeśli grupa zamierza kupić środek transportu lub 280 tysięcy złotych w pozostałych przypadkach.

 Dowiedz się jakie możliwości niesie za sobą współdziałanie, zaszczep się spółdzielczością, nawiąż kooperatywę i nie zapomnij o zawiązaniu konsorcjum.

Szczegóły poznasz uczestnicząc w naszej debacie! Dostęp jest dla wszystkich zainteresowanych działaniem, pisemne zgłoszenie udziału w debacie należy wysłać na adres: ssikorska@odr-szepietowo.pl.

Link do spotkania prześlemy Państwu wiadomością zwrotną 8 marca 2021 r.

Zapraszamy !!!

Usłyszmy się 10 marca o godzinie 10.00

PODR Szepietowo

Odsłony : 312
Skip to content