Najnowsze „Wiadomości Rolnicze”

sty 14, 2021 | Aktualności

Oddajemy w Wasze ręce styczniowe wydanie „Wiadomości Rolniczych”. Mamy nadzieję, że w 2021 roku będziemy gościć w Waszych domach na stałe.  „Wiadomości Rolnicze” będą z Wami przez cały rok. Będziemy informować o wydarzeniach istotnych dla regionu, o innowacyjnych rozwiązaniach w rolnictwie i możliwościach pozyskania dofinansowania gospodarstwa. Prezentować będziemy aktualną sytuację na rynku produktów rolnych i środków do produkcji rolniczej oraz zalecenia agrotechniczne. Będziemy przedstawiać ludzi przedsiębiorczych, którzy odnieśli sukces, którzy mają własne pomysły na prowadzenie  działalności i tych którzy podzielą się swoimi zainteresowaniami i pasją.

Nadal będziemy zamieszczać przepisy kulinarne. Na nasze łamy zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się niezwykłymi potrawami i wypiekami. Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich – podzielcie się z Czytelnikami „Wiadomości Rolniczych” swoimi pomysłami.

Rozpoczynamy nowy cykl artykułów dotyczących życia dawnej wsi. Piszcie o  zwyczajach, o tym jak przebiegały w Waszym domu rodzinnym np. prace polowe, święta, wydarzenia. Co było ważne i co zostało w pamięci. Przesyłajcie stare fotografie ilustrujące życie na wsi. Cykl wspomnień rozpoczynamy tekstem dotyczącym „tłoki”. Czy  w Waszej wsi organizowano ten rodzaj pomocy? Może zachowały się stare fotografie? – chętnie opublikujemy je w naszej gazecie.

To wszystko znajdziecie w „Wiadomościach Rolniczych” – mamy nadzieję, że nie zapomnieliście o prenumeracie na 2021 rok. To ostatni moment, aby skontaktować się z doradcą i zamówić czasopismo na cały rok, bo tylko prenumerata zapewni Wam stały dostęp do najnowszych informacji.

Zapraszam do kontaktu z redakcją: tel. 86 275 89 06, e-mail: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl.

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna

 

Odsłony : 370
Skip to content