Najnowsze „Wiadomości Rolnicze”

gru 9, 2020 | Aktualności

Szanowni Czytelnicy – możecie już przeczytać grudniowy numer naszego pisma. Mamy nadzieję, że w ferworze przygotowań do Świąt, znajdziecie czas na lekturę, zwłaszcza że zamieszczamy pomysły na dekorację domu i kilka sprawdzonych przepisów na świąteczny stół. Szczególnie polecamy przepis na cynamonowego karpia – na pewno urozmaici wigilijną kolację.

Ten rok był wyjątkowo trudny dla nas wszystkich. Epidemia pokrzyżowała niejedne palny. A tak bardzo chcieliśmy się spotkać na targach i spotkaniach organizowanych przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Nie odbyły się wiosenne i jesienne targi ogrodnicze, odwołaliśmy Wystawę Zwierząt Hodowlanych, zrezygnowaliśmy z obchodów 30-lecia „Wiadomości Rolniczych”, rzadziej spotykaliśmy się na szkoleniach i indywidualnym doradztwie. Jedynie we wrześniu spotkaliśmy się w Szepietowie na Podlaskim Dniu Kukurydzy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wznowimy organizację imprez targowo-wystawienniczych i nasze spotkania na szkoleniach, konferencjach i pokazach. Cały czas jesteśmy z Wami w kontakcie. Organizujemy szkolenia internetowe, zamieszczamy informacje na firmowej stronie, dostarczamy „Wiadomości Rolnicze”, kontaktujemy się przez internet i telefon – po prostu jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pozostaniecie z nami. Zachęcamy do prenumeraty „Wiadomości Rolniczych” – ponieważ w ten sposób możecie mieć dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji.

Nasze wysiłki w redagowaniu pisma zostały docenione. W ogólnokrajowym konkursie na najlepsze wydawnictwo ośrodków doradztwa rolniczego „Wiadomości Rolnicze” zajęły trzecie miejsce. To kolejny nasz sukces – od wielu lat jesteśmy w gronie najlepszych. Zawdzięczamy to również naszym Czytelnikom, ponieważ z myślą o Was redagujemy „Wiadomości Rolnicze”. Zapewniamy, że będziemy starać się sprostać Waszym oczekiwaniom.

Szanowni Czytelnicy – w imieniu Wydawcy, Rady Programowej, redakcji, doradców piszących artykuły oraz autorów i czytelników publikujących na łamach „Wiadomości Rolniczych” składam najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe. Niech nadchodzące Święta będą wspaniałym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień życia codziennego, w rodzinnej, pełnej miłości, atmosferze.

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

Odsłony : 277
Skip to content