Konkurs dla KGW „Koło ARiMR – w sercu wsi”

paź 20, 2020 | Aktualności

Podlaski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich z województwa podlaskiego i zarejestrowanych w ARiMR. Gorąco zachęcamy do udziału. Patronat nad konkursem objął Prezes ARiMR Tomasz Nowakowski. Nagrodzimy kreatywność i jakość. Czekają baaaardzo atrakcyjne nagrody!

Jak informuje Dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego Waldemar Szczesny- zwycięzca  I miejsca wygrywa nagrodę o wartości 2000zł, nagroda za II miejsce w konkursie to równowartość 1200zł,a zdobywca III miejsca w konkursie otrzyma nagrodę o wartości 800zł. Jak widać kwoty przeznaczone dla zwycięzców w konkursie są dość atrakcyjne, a każde koło gospodyń wiejskich, które stanie na podium (miejsca: I-III) będzie miało możliwość wyboru nagrody zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu (od 3 do 5 minut długości), obrazującego sposoby wykorzystania przez KGW otrzymanej z ARiMR pomocy finansowej.
Konkurs trwa od 15 września do 15 listopada.

W filmie powinno znaleźć się logo i nazwa KGW (lub sama nazwa KGW, jeśli Koło nie ma logo) oraz logo ARiMR z pełną nazwą instytucji (obowiązująca wersja w kolorze niebieskim).

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest: dostarczenie do Organizatora Konkursu Formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, zgody na przeniesienie praw autorskich oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku osoby trzeciej, widniejącej na nagraniu. Niezbędne materiały w tym regulamin konkursu oraz inne niezbędne dokumenty znaleźć można pod tym adresem:

https://www.arimr.gov.pl/serwis-prasowy/tam-bylismy/artykuly/podlaskie-zachecamy-do-udzialu-w-konkursie-pt-kolo-arimr-w-sercu-wsi.html

Formularz oraz załączniki należy przesłać drogą mailową na adres: podlaski@arimr.gov.pl, z tematem maila: Konkurs KGW. W przypadku, gdy rozmiar filmu jest zbyt duży, można przesłać go na adres mailowy Organizatora za pośrednictwem strony internetowej wetransfer.com. Zgłoszenie można także przesłać drogą pocztową lub dostarczyć osobiście na nośniku danych (płyta CD, DVD lub pendrive)  na adres  Organizatora  (Podlaski Oddział Regionalny ARiMR, ul. Nowa 2, 18-400 Łomża) z dopiskiem: Konkurs KGW.

Jeszcze raz zachęcamy do udziału w konkursie, czekamy na Wasze kreatywne pomysły i filmiki do 15 listopada 2020r.

ARiMR

 

Odsłony : 403
Skip to content