Przeczytaj kwietniowe „Wiadomości Rolnicze”

kwi 3, 2020 | Aktualności

Oddajemy w Wasze ręce najnowszy numer „Wiadomości Rolniczych”. Spotykamy się w szczególnym czasie, kiedy świat walczy z epidemią koronawirusa. Zmieniło się nasze życie, ale nadal musimy wykonywać swoje obowiązki – musimy wyjść w pole, zadbać o nasze uprawy, o nasze zwierzęta, o naszą przyszłość. Szczególnie zadbajcie o swoje zdrowie. Zachowując szczególną ostrożność i nie ulegając nadmiernej panice starajmy się przejść ten trudny czas względnie spokojnie. Czytajmy komunikaty zawarte na firmowych stronach internetowych różnych instytucji, tam znajdziecie najnowsze informacje i zmiany jakie są wprowadzane. Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie również zmienił swój harmonogram działań. Przełożone zostały szkolenia i pokazy – o nowych terminach będziemy informowali na bieżąco na stronie: www.odr.pl.
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, zarówno zwiedzających jak i oferentów, odwołane zostały Wiosenne Targi Ogrodnicze w Szepietowie. Mamy nadzieję, że kolejne spotkania w Szepietowie będą odbywać się zgodnie z zaplanowanym kalendarzem imprez – ale o tym będziemy informować na bieżąco. Prosimy o utrzymanie kontaktu z naszymi doradcami drogą telefoniczną i pocztą elektroniczną – dane teleadresowe podane są na ostatniej stronie gazety i na stronie internetowej Ośrodka.
W tych niecodziennych warunkach przychodzi nam obchodzić 30. rocznicę wydania pierwszego numeru „Wiadomości Rolniczych”. Chcieliśmy świętować ją razem z Wami, Drodzy Czytelnicy, podczas Wiosennych Targów Ogrodniczych, ale życie napisało swój własny scenariusz. Mamy nadzieję, że jubileusz gazety zorganizujemy podczas kolejnych targów, bez widma koronawirusa – będzie to odpowiedni czas na świętowanie. A tymczasem przeczytajcie jakie były początki naszego pisma – na stronie czwartej zobaczycie jak zmieniliśmy się przez te 30 lat. Pomyślcie ciepło o tych wszystkich, którzy tworzą dla Was „Wiadomości Rolnicze”.
Z okazji Świąt Wielkanocnych – jakże innych niż zawsze – w imieniu wydawcy i tych wszystkich, którzy tworzą naszą gazetę życzę tego, co jest najważniejsze w naszym życiu – zdrowia! Życzę pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego. Niech spełnią się nasze marzenia i plany, i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości w tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii. Przeżyjmy te święta w spokoju i zadumie.

Anna Fatyga
Redaktor Naczelna

Odsłony : 309
Skip to content