Nowy numer „Wiadomości Rolniczych”

gru 19, 2019 | Aktualności

Z wielką przyjemnością oddajemy w Wasze ręce grudniowe „Wiadomości Rolnicze”. Mam nadzieję że, w ferworze przygotowań do Świąt, znajdziecie czas na lekturę naszego pisma.
Przeczytajcie na jaką pomoc finansową możecie jeszcze do końca roku złożyć wnioski do ARiMR. Przedstawiamy także wyniki doświadczeń z oxytrre, omawiamy stan zbóż ozimy na naszych polach. Podpowiadamy, czy warto zainwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków.
Tradycyjnie zamieszczamy kilka pomysłów na niebanalne bożonarodzeniowe ozdoby. Tym, którzy poszukują inspiracji w kuchni polecamy przepisy kulinarne naszych Czytelniczek – warto zaskoczyć rodzinę i gości nowymi potrawami.
Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przez cały 2019 rok staraliśmy się na łamach pisma przedstawiać aktualne tematy, porady, informacje. Nasze starania zostały docenione przez redakcję ogólnopolskiego czasopisma „AGRO” – organizatora konkursu „AgroKlasa”. Z ogromną satysfakcją informujemy, że po raz kolejny zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie – ale o tym przeczytacie na stronie piątej.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w imieniu zespołu redakcyjnego, życzę wszystkim Czytelnikom „Wiadomości Rolniczych” zdrowia, uśmiechu, rodzinnej atmosfery i miłych chwil spędzonych w przy lekturze naszego pisma.

Anna Fatyga
Redaktor naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Odsłony : 272
Skip to content