„Wiadomości Rolnicze” najlepsze w „AgroKlasie” 2019

gru 4, 2019 | Aktualności

„Wiadomości Rolnicze”, wydawane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, zajęły pierwsze miejsce w konkursie „AgroKlasa 2019” organizowanym przez redakcję AGRO – Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych. Po raz piaty z rzędu zdobyliśmy najwyższe laury.

Pierwsze miejsce „Wiadomości Rolnicze” podzieliły z „Lubelskimi Aktualnościami Rolniczymi” – wydawnictwem Lubelskiego ODR w Końskowoli.

Na łamach czasopisma, prezentowane były – z myślą o ogólnopolskim odbiorcy – najciekawsze artykuły i wypowiedzi, które ukazywały się w 2019 roku na łamach czasopism ODR. Punkty w rywalizacji można było zdobyć również za wydawnictwo tematyczne oraz za ciekawą okładkę. Suma punktów zdobytych w poszczególnych kategoriach złożyła się na końcową lokatę. Największą liczbę punktów w 2019 roku otrzymały „Wiadomości Rolnicze”. oraz „Lubelskie Aktualności Rolnicze”.

Wręczenie nagród odbyło się 29 listopada podczas Gali Agrobiznesu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Nagrody wręczył minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

 

Wysokie lokaty, które zajmujemy to nagroda przyznana wszystkim, którzy tworzą nasze pismo: wydawcy, zespołowi redakcyjnemu, autorom tekstów oraz bohaterom naszych artykułów i Wam drodzy Czytelnicy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do czytania, oceny naszego pisma oraz podzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami z redakcją i czytelnikami „Wiadomości Rolniczych”.

Już dziś zadbajcie o prenumeratę „Wiadomości Rolniczych” na 2020 rok – to jedyny sposób, aby regularnie otrzymywać nasze pismo. O szczegóły zapytajcie swojego doradcę.

Anna Fatyga
Redaktor Naczelna
„Wiadomości Rolniczych”

Odsłony : 259
Skip to content