Najnowsze „Wiadomości Rolnicze”

lip 23, 2019 | Aktualności

W lipcowo-sierpniowym numerze „Wiadomości Rolniczych” przeczytacie m.in. o Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych, która pod koniec czerwca odbyła się w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Szepietowie. Poznajcie również mistrza Krajowej AgroLigi 2018 –  firmę ROLTOMA z Sokół. W tym wydaniu przedstawiamy rolników i firmy startujące w tegorocznym konkursie Podlaska AgroLiga – kto zostanie mistrzem dowiemy się 26 lipca na podsumowaniu konkursu.

Znamy już wyniki konkursu organizowanego przez WWF Polska na Rolnika Roku Regionu Morza Bałtyckiego. Trzecie miejsce przypadło rolnikom z województwa podlaskiego – są to Anna i Piotr Brulińscy z Łuniewa Małego – więcej w lipcowo-sierpniowym numerze „Wiadomości Rolniczych”.

Wszystkim biorącym udział w konkursach gratulujemy sukcesów i życzymy dalszego rozwoju.

Zachęcamy także do wypróbowania przepisów kulinarnych, które polecają uczestniczki Podlaskiej AgroLigi i jednocześnie zachęcamy do kontaktu z redakcją – zamieścimy każdy przepis przesłany do redakcji razem z fotografią potrawy.

Drodzy Czytelnicy – przed Wami czas żniw – najważniejszy czas w ciągu całego roku. To one decydują, ile zarobi rolnik, a także co trafi na nasze stoły. Pamiętajcie o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas prac polowych, a szczególną troską otoczcie dzieci, zapewnijcie im opiekę z dala od części produkcyjnej gospodarstwa.

Mimo wytężonych prac, mamy nadzieję, że znajdziecie chwile na lekturę naszego pisma. Życzę miłej lektury.

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

 

Odsłony : 214
Skip to content