Najnowsze „Wiadomości Rolnicze”

kwi 9, 2019 | Aktualności, Brak kategorii

Przed nami okres wytężonej pracy i niezwykle intensywnych przygotowań do nowego sezonu, ale i wyjątkowy czas – Święta Wielkanocne. Mamy jednak nadzieje, że znajdziecie, Drodzy Czytelnicy, czas na lekturę najnowszego wydania „Wiadomości Rolniczych”.  O czym piszemy w kwietniowym wydaniu „Wiadomości Rolniczych?

Przypominamy, że do 27 maja 2019 r. można ubiegać się o pomoc na inwestycje w gospodarstwach rolnych z poddziałania „Modernizacja gospodarstw rolnych”. Piszemy również o zmianach w działaniach środowiskowych w 2019 roku, polecamy do uprawy lucernę jako jedną z najcenniejszych roślin pastewnych odpornych na suszę, a także zwracamy uwagę na korzyści płynące z uprawy soi.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszych doradców, którzy m.in. pomogą wypełnić wniosek o dopłaty bezpośrednie i rolnośrodowiskowe w aplikacji eWniosekPlus. Z naszymi doradcami będziecie mieli możliwość spotkać się na Wiosennych Targach Ogrodniczych, które odbędą się 13 i 14 kwietnia w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Warto też zajrzeć do działu z przepisami kulinarnymi – znajdziecie tam kilka pomysłów na świąteczne dekoracje i przepisy naszych Czytelniczek. Warto skorzystać z ich doświadczenia.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Odsłony : 404
Skip to content